Zamknij

Izabella Krzan na zdjęciach z dzieciństwa. Rozbawiła fanów do łez. "To hit!" [FOTO]

Maciej Friedrich
01.06.2020 14:39
Izabella Krzan pokazała zdjęcia z dzieciństwa
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Izabella Krzan, Miss Polonia 2016 znana między innymi z "Koła Fortuny", pokazała zdjęcia z dzieciństwa. Fani modelki byli zachwyceni i rozbawieni, a jedna z fotografii wywołała wyjątkową euforię. Jak wyglądała jako dziecko?

Izabella Krzan to modelka doskonale znana widzom Telewizji Polskiej. Modelka współprowadzi teleturniej "Koło Fortuny" u boku Norbiego. Wcześniej towarzyszyła Rafałowi Brzozowskiemu. Na swoim koncie ma także duże sukcesy w konkursach piękności, zdobyła tytuł Miss Polonia 2016 i reprezentowała nasz kraj w konkursie Miss Universe 2016 na Filipinach. Modelka imponuje zgrabną figurą i słusznym wzrostem wynoszącym 183 centymetry.

Izabella cieszy się ogromną popularnością w mediach społecznościowych, na jej profilu na Instagramie możemy podziwiać ją w rozmaitych stylizacjach, Krzan zachwyca fanów między innymi zdjęciami w skąpym bikini. Tym razem, z okazji Dnia Dziecka, zdecydowała się podzielić zdjęciami z dzieciństwa. Jedno z nich szczególnie zachwyciło i rozbawiło internautów.

 Izabella Krzan pozuje w bikini. Fani patrzą na brzuch. "Czy ty nie jesteś w ciąży?"

Izabella Krzan pokazała zdjęcia z dzieciństwa. Fani zachwyceni

Na profilu Izabelli Krzan pojawiło się kilka zdjęć, na których możemy podziwiać modelkę jako małą dziewczynkę w towarzystwie najbliższych.

- Zostańmy dziećmi! - podpisała galerię.

Zdjęcia wywołały lawinę polubień i komentarzy internautów, którzy komplementowali fotografie Izabelli. Jedno z nim, na którym mała dziewczynka pozuje z odlewem biustu, rozbawił internautów do łez.

- Drugie zdjęcie mistrzostwo.

- Drugie zdjęcie wygrywa wszystko. Złoto.

- Uśmiech pozostał do dzisiaj. Przepiękna Izunia - czytamy.

Rozpoznalibyście Izabellę na zdjęciach z dzieciństwa?

Zagłosuj

Rozpoznałbyś/rozpoznałabyś Izabellę na zdjęciach z dzieciństwa?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF