Zamknij

Izabella Krzan pokazała nowego partnera. Urocze zdjęcie z wakacji [FOTO]

01.10.2020 14:42
Izabella Krzan
fot. Jan Bielecki/East News

Izabella Krzan, Miss Polonia 2016 i jedna z twarzy Telewizji Polskiej, pochwaliła się zdjęciami z wakacji. Wśród nich znalazła się fotografia, na której gwiazda pozuje w objęciach nowego partnera. Kim jest ukochany Izabelli?

Izabella Krzan bez wątpienia jest jedną z najpopularniejszych prezenterek TVP, bez cienia przesady można uznać ją za jedną z twarzy stacji. Modelka, która na swoim koncie ma między innymi tytuł Miss Polonia 2016 oraz udział w konkursie Miss Universe 2016, zadebiutowała w "Pytaniu na śniadanie" cyklem reportaży "Lajk!". Spodobała się producentom i otrzymała kolejną propozycję. Obecnie możemy oglądać ją w "Kole Fortuny" u boku Norbiego. W 2019 roku otrzymała także angaż w powracającym po latach programie "Czar par", prowadziła także kilka imprez transmitowanych przez Telewizję Polską.

Izabella cieszy się ogromną popularnością w mediach społecznościowych, jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 195 tysięcy użytkowników. Gwiazda regularnie publikuje nowe zdjęcia, w wakacje bardzo często mogliśmy oglądać ją w skąpych strojach kąpielowych, została nawet oskarżona o przerobienie zdjęcia w bikini. Krzan po raz kolejny pochwaliła się porcją zdjęć z wakacji, jednak tym razem fotografie wzbudziły zainteresowanie nie tylko ze względu na urodę gwiazdy TVP. Izabella pokazała fotografię, na którym przytula ją nowy partner.

Izabella Krzan pozuje nago. Zasłania się pościelą [FOTO]

Izabella Krzan z nowym partnerem. Pokazała zdjęcie z wakacji

Izabella Krzan najwyraźniej doskonale bawi się na wakacjach w towarzystwie nowego partnera. Choć o mężczyźnie wiadomo niewiele więcej poza tym, że ma na imię Dominik, mieszka w Warszawie, a z zawodu jest projektantem. Pod zdjęciem uśmiechniętych zakochanych zaroiło się od komentarzy zachwyconych fanów. Część mężczyzn żartowała, twierdząc, że nie są zachwyceni faktem, że Izabella jest zajęta.

- Męskie grono fanów Izabelli Krzan zmniejsza się.

- Ładna z was para szkoda, że ja nie mogę być twoim chłopakiem i sobie z tobą tak poleżeć w Portugalii.

- No nie, to już nie ma sensu dłużej się starać o Pani względy? - czytamy.

Niecierpliwie czekamy na kolejne zdjęcia nowej pary polskiego show-biznesu.

Izabella Krzan pokazała gorące zdjęcie w bikini. Fani nie mogą oderwać wzroku: "Afrodyta"