Zamknij

Izabella Krzan w skąpym bikini. Fani zachwyceni odważnym zdjęciem: "Polska Afrodyta"

13.07.2020 15:08
Izabella Krzan
fot. Instagram/@izabellakrzan

Izabella Krzan co jakiś czas publikuje na Instagramie zdjęcia w strojach kąpielowych. Ostatnia tego typu fotka szczególnie spodobała się jej obserwatorom. Fani są zachwyceni figurą polskiej celebrytki.

Izabella Krzan to już nie tylko polska modelka, ale również gwiazda telewizyjna i celebrytka. Karierę w show-biznesie rozpoczynała na konkursach piękności, jednak szybko dołączyła do pracy także w takich programach, jak "Pytanie na śniadanie", "Czar Par" czy "Koło Fortuny". Choć Miss Polonia 2016 wciąż czeka wiele pracy, by dołączyć do grona największych polskich gwiazd, już teraz cieszy się sporym gronem fanów - jej profil na Instagramie obserwuje prawie 200 tys. osób.

Izabella w mediach społecznościowych dzieli się przede wszystkim zdjęciami z podróży. Modelka często wybiera bardziej egzotyczne kierunku, jednak lubi także wycieczki po Polsce. Ostatnio celebrytka pochwaliła się kolejną wakacyjną fotką. Zapozowała w czystej, lazurowej wodzie w samym stroju kąpielowym.

Zobacz także: Izabella Krzan pozuje nago. Zasłania się pościelą [FOTO]

Izabella Krzan kusi w stroju kąpielowym [FOTO]

Izabella Krzan nie zdradziła, gdzie wykonane zostało zdjęcie. Internauci podejrzewają, że jest to fotografia z ubiegłorocznych wakacji. Fanom bardzo spodobało się ujęcie, na którym celebrytka odsłoniła wysportowane, smukłe ciało. Izabella ma na sobie ciekawy zielony strój kąpielowy i naszyjnik z muszelkami.

- Piękna jesteś.

- Ale ślicznotka.

- Jaka figura! Pięknie wyglądasz w tym stroju.

- Polska Afrodyta - komentują zachwyceni obserwatorzy.

Wam też się podoba?