Zamknij

Izabella Scorupco pokazała zdjęcia ze ślubu. Kim jest jej mąż Karl Rosengren?

Judyta Wanicka
14.10.2019 16:05
Izabella Scorupco
fot. Instagram:@izabellascorupco

Izabella Scorupco wzięła ślub ze szwedzkim miliarderem Karlem Rosengrenem. Aktorka i biznesmen powiedzieli sobie "tak" w bajecznej scenerii Hollywood. Zdjęcia ze ślubu i wesela Izabelli Scorupco właśnie trafiły na oficjalny profil gwiazdy na Instagramie. Można na nich zobaczyć, w jakiej sukni poszła do ślubu polska dziewczyna Bonda.

Izabella Scorupco jest z nielicznych polskich aktorek, której udało się zrobić światową karierę. W 1997 roku wcieliła się w rolę dziewczyny Jamesa Bonda ( w tej roli Pierce Brosnan) w filmie "GoldenEye" i tym samym dołączyła do prestiżowego grona aktorek występujących w serii przygód agenta 007. W Polsce największą popularność przyniosła jej rola Heleny Skrzetuskiej w ekranizacji "Ogniem i mieczem". Gwiazda od lat mieszka i gra w Hollywood. Ostatnio jednak przypomniała o sobie w zupełnie innej roli. Izabella Scorupco została żoną szwedzkiego miliardera. Ślub pary odbył się w zeszłym tygodniu w Los Angeles.

Izabella Scorupco pokazała zdjęcia ze ślubu

Ślub Izabelli Scorupco odbił się szerokim echem w światowych mediach. Polska dziewczyna Bonda wyszła za szwedzkiego biznesmena, Karla Rosengrena. Ceremonia miała miejsce w Hollywood. Gwiazda i jej wybranek powiedzieli sobie "tak" podczas kameralnej uroczystości na świeżym powietrzu, w której uczestniczyli bliscy i rodzina.

Dziękuje wszystkim naszym przyjaciołom i całej rodzinie, którzy uczynili nasz wyjątkowy dzień tak magicznym i niezapomnianym - napisała Izabella Scorupco po ceremonii.

Izabella Scorupco opublikowała zdjęcia ze ślubu na Instagramie. Można zobaczyć na nich suknię, w jakiej aktorka złożyła przysięgę małżeńska. Była to zwiewna kreacja do kostek w odcieniu kremowej bieli. Zamiast welonu gwiazda włożyła na głowę skromną opaskę.

Kim jest mąż Izabelli Scorupco, Karl Rosengren?

Izabella Scorupco wyszła za mąż po raz trzeci. Jej obecnym wybrankiem jest Karl Rosengren, pochodzący ze Szwecji przedsiębiorca z branży gier komputerowych. Mężczyzna jest właścicielem najpopularniejszej platformy online dla pokerzystów w Chinach. Obecnie jego majątek liczony jest w miliardach. Karl Rosengren jest o kilka lat młodszy od Izabelli Scorupco. Jego żoną była znana szwedzka projektantka mody Josefine Olsson, z którą ma dziecko.

Izabella Scorupco i Karl Rosengren zaczęli się spotykać na początku 2018 roku. Gwiazda jednak długo nie chciała zdradzić mediom, kim jest jej nowa miłość. 

W moim życiu pojawiła się wyjątkowa osoba. To świeża sprawa, więc na razie nie będą zdradzała zbyt dużo. Czasami czujesz, że to jest właśnie to. Staram się żyć teraźniejszością. To, co się teraz dzieje w moim życiu, jest wspaniałe. Nie myślę o tym, co będzie dalej - mówiła szwedzkiej prasie.

Pierwszym mężem Izabelli Scorupco był polski hokeista Mariusz Czerkawski. Pobrali się w 1996 roku i rozwiedli dwa lata później. Owocem ich związku jest Julia Czerkawska. W 2003 roku poślubiła aktorka wyszła za mąż za Jeffreya Reymonda, z którym ma syna Jakoba. Małżeństwo trwało 12 lat, ale również zakończyło się rozwodem.

RadioZET.pl/jw