Zamknij

Jacek Borkowski porzucony przez młodszą partnerkę

Redakcja
04.12.2018 11:37
Jacek Borkowski
fot. VIPHOTO/East News

Aktor Jacek Borkowski cały czas próbuje ułożyć sobie życie po śmierci żony. Od tego czasu miał już kilka partnerek. Ostatnią miłością gwiazdora „Klanu” była Paulina Koziejowska. Jak się okazuje, młodsza o 23 lata miłość Borkowskiego już zakończyła krótki związek.

Jeszcze kilka tygodni temu Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska chwalili się w sieci wspólnymi zdjęciami. Aktor „Klanu” i młodsza o 23 lata partnerka podzielili się m.in. fotką z pobytu w SPA, na której wyglądali, jakby byli zupełnie nadzy, co wprawiło internautów w konsternację. Para nie kryła swojego uczucia i wydawało się, że są naprawdę zakochani. Okazuje się jednak, że Borkowski i Koziejowska nie są już razem.

Paulina Koziejowska porzuciła Jacka Borkowskiego

Jak informuje „Fakt”, młoda partnerka Borkowskiego już zakończyła związek z nim. Powodem jej decyzji miały być internetowe romanse aktora. Ukochana przyłapała go na flirtowaniu w sieci z innymi kobietami. Potwierdzeniem rozstania jest to, że z mediów społecznościowych zniknęły wszystkie wspólne zdjęcia Borkowskiego i Koziejowskiej.

Tabloid poprosił aktora o komentarz, ten jednak stwierdził krótko, że to już zamknięty temat.

– Niech ludzie mówią, co chcą. Dla mnie temat jest już skończony – powiedział. Z kolei Koziejowska na swoim Instagramie opublikowała dość długi wpis, w którym podsumowuje ostatnie „trzy fascynujące miesiące życia”. Dodaje, że jej drogi i drogi Borkowskiego się mijają. Jednocześnie staje w obronie byłego partnera.

Paulina Koziejowska broni Jacka Borkowskiego

„Jacek jest cudownym człowiekiem, świetnym ojcem, super kompanem i bardzo dobrym aktorem. Dlatego mówię stop hejtowi i wszelkim obraźliwym komentarzom na jego temat. Nie wylewajcie pomyj, bo znacie go tylko z mediów. Pamiętajcie tez o tym, że wszystkie artykuły i komentarze czytają także jego dzieci. Ja życzę Jackowi wszystkiego, co najlepsze, i zawsze bedę wspominać wspólne chwile” – napisała była już partnerka Jacka Borkowskiego.

Internauci komentują, że po śmierci żony Borkowski zaczął zachowywać się jak nastolatek. Już wiele miesięcy temu otwarcie przyznał, że interesują go tylko kobiety dużo młodsze, a do zmiany myślenia zainspirował go Karol Strasburger.

– Partnerka Karola Strasburgera jest od niego o 37 lat młodsza. To mnie inspiruje. Teraz szukam kogoś takiego. Jak już brać, to nie z second-handu. Tego kwiatu to pół światu! Karol dał czadu, to ja nie będę gorszy – powiedział. Słowa te wywołały prawdziwą burzę w sieci i z pewnością aktor, który przecież sam jest, idąc jego tokiem myślenia, z second-handu, nie zyskał sobie sympatii.

RadioZET.pl/Fakt/SA