Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Jacek Borkowski szokuje rozbieranym zdjęciem z partnerką

04.11.2018 16:11

Aktor Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska są parą od kilku miesięcy. Gwiazdor nie ukrywa swojego uczucia do młodszej partnerki, jednak jego ostatnie zdjęcie na Instagramie zaskoczyło chyba wszystkich.

Jacek Borkowski fot. Instagram

Na zdjęciu Jacek Borkowski wygląda tak, jakby nie miał na sobie żadnych ubrań. Również Paulina Koziejowska jest rozebrana, ale widać, że zasłania się kocem czy ręcznikiem. Bez wątpienia zdjęcie zostało zrobione w dość intymnej sytuacji.

Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska na intymnym zdjęciu

Internauci nie kryją zaskoczenia, a nawet zniesmaczenia faktem, że znany aktor w tak otwarty sposób pokazuje bardzo intymne momenty swojego życia.

"Wszystko na sprzedaż, smutne", "Niektóre chwilę są tak intymne, że należą tylko do nas, a publikacja ich nie leży w dobrym tonie", "Myślałam, że Pan Jacek to gentelmen... Brak słów. Rodzina, dzieci, nauczyciele dzieci... O kobiecie nie wspomnę. Żenada i brak klasy" - w takim tonie jest większość komentarzy pod zdjęciem.

Żenada czy życie po swojemu?

Pojawiły się nawet wspomnienia o zmarłej żonie Borkowskiego.

"Panie Jacku, Magda to byłą kobieta wyjątkowa, skromna, bez rozgłosu, bez ciągłych selfie na pokaz, instagramów itp, matka, piękna jak posąg... Prawdziwa ostoja".

Niektórzy jednak zaznaczają, że każdy ma prawo do szczęścia i życia po swojemu.

"Każdy ma prawo do szczęścia. I tego szczęścia trzeba życzyć każdemu a nie oceniać go swoją miarą. Kochajcie się".

"Każdy chciałby takiej miłości... nie każdy ją ma...stad zazdrość i zawiść ludzi. A była żona jest szczęśliwa, że człowiek pełen żałoby znów zaznał miłosci. Wszystkiego dobrego dla was. Niech ludzie mówią co chcą. Wybaczcie im" - piszą.

RadioZET.pl/SA

Oceń