Zamknij

Jacek Braciak i Agata Buzek zamieszkali razem w Warszawie?

Redakcja
04.12.2018 11:43
Jacek Braciak i Agata Buzek zamieszkali razem w Warszawie?
fot. Instagram:@zakazane_lektury

Zaledwie dwa miesiące temu pojawiła się informacja, że Agata Buzek i Jacek Braciak są razem. Tymczasem, jak informuje „Super Express”, zakochani już mieszkają razem w Warszawie, w otoczeniu przytulnych kawiarni i zieleni.

Jacek Braciak w ostatnich latach otrzymywał role, które przyniosły mu dużą rozpoznawalność. Stworzył doskonałą kreację w „Klerze” Wojciecha Smarzowskiego, wcześniej mogliśmy oglądać go w „Wołyniu” i „Pod Mocnym Aniołem”. Regularnie pojawia się również w serialu „Rodzinka.pl”. Kariera 50-latka rozwija się świetnie, jak do tej pory jednak Braciak nie mógł ułożyć sobie życia uczuciowego. Był żonaty dwukrotnie: z Iloną Braciak (z którą ma dwie córki) oraz Mają Hirsch (z którą ma jedną córkę). W październiku pojawiła się informacja, że Jacek jest w związku z aktorką i modelką Agatą Buzek, córką byłego premiera Jerzego Buzka. Para została między innymi przyłapana na czułościach w jednej z restauracji.

Jacek Braciak i Agata Buzek
fot. Instagram:@cojestgrane24

Jacek Braciak i Agata Buzek zamieszkali razem?

Choć para widywana jest razem od niedawna, ich związek prawdopodobnie wszedł na nowy poziom. Jak informuje „Super Express”, aktorka miała wyprowadzić się ze swojego domu pod Warszawą i zamieszkać razem z Braciakiem na warszawskiej Saskiej Kępie, w okolicy ulicy Francuskiej. Ta urokliwa lokalizacja słynie z dużej ilości terenów zielonych oraz przytulnych kawiarni i restauracji. Para coraz częściej jest także fotografowana razem, na przykład podczas wspólnych spacerów.

Agata Buzek od 2006 roku jest żoną teologa i historyka sztuki, Adama Mazana. Jednak po 12 latach, w maju 2018 roku para postanowiła się rozstać. Dla wielu osób była to szokująca informacja, Buzek i Mazan uchodzili bowiem za bardzo zgodne małżeństwo. Być może Agata odnajdzie szczęście po raz kolejny właśnie w ramionach Braciaka.

ZOBACZ TAKŻE: Jacek Braciak o konsekwencjach roli u Smarzowskiego: "Mam to w du*ie"

Agata Buzek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

RadioZET.pl/se.pl/MF