Zamknij

Jacek Kramek kilka lat temu stracił siostrę. Kobieta zmarła z tej samej przyczyny

27.07.2021 14:06
jacodepol.com_
fot. Instagram:@jacodepol.com_

Jacek Kramek, popularny trener personalny gwiazd, zmarł w wieku 32 lat. Siostra mężczyzny potwierdziła, że przyczyną śmierci był udar. Kilka lat temu w rodzinie Kramków wydarzyła się podobna tragedia - życie straciła wówczas siostra sportowca. 

Jacek Kramek zmarł nagle, mając zaledwie 32 lata. Popularny trener personalny, z którym współpracowało wiele gwiazd polskiego show-biznesu, odszedł 19 lipca po tym, jak doznał rozległego udaru. O przyczynie śmierci Jacka Kramka poinformowała jego siostra Marianna. Kobieta przekazała także szczegółowe informacje na temat pogrzebu. Jacek Kramek został pochowany na cmentarzu w Kiełpinie w gminie Łomianki pod Warszawą. 

Śmierć 32-letniego mistrza Polski wstrząsnęła nie tylko branżą fitness. Popularnego szkoleniowca pożegnał w sieci szereg gwiazd, w tym Anna Lewandowska, Kasia Cichopek, Edyta Górniak i blogerka Anna Skura. Koledzy z branży twierdzili, że Kramek był okazem zdrowia i nie skarżył się ostatnio na żadne dolegliwości. Podkreślali również, że trener angażował się w pracę na sto procent, zarówno w osobistych treningach, jak i ćwiczeniach z klientami. Sukcesy były jednak okupione olbrzymim wysiłkiem, a sportowcowi niejednokrotnie brakowało czasu na porządną regenerację. 

Trener gwiazd o śmierci 32-letniego Jacka Kramka: "Nie ma wątpliwości, że się przepracowywał"

Jacek Kramek nie żyje. Na udar zmarła także siostra trenera 

Kilka lat temu w rodzinie Jacka Kramka wydarzył się podobny dramat. Anna, siostra trenera, także doznała udaru i zmarła. Na profilu drugiej siostry - Marianny widnieje jeszcze pożegnalny wpis, informujący o tamtej tragedii. 

Jak pewnie część z was już wie, okrutne przeznaczenie zabrało moją najukochańszą siostrę Anię z tego świata. Anna Anulka zmarła 15.05.2017 r., nie dała rady wygrać walki z okropnym udarem - napisała wówczas Marianna Kramek. 

Podobnymi słowami kilka dni temu kobieta pożegnała swojego brata. Marianna Kramek opublikowała także zdjęcie zmarłego rodzeństwa i dodała poruszający opis:

Do zobaczenia moje anioły. Dbajcie o siebie nawzajem i pamiętajcie o nas. Kocham…

Internauci są głęboko poruszeni rodzinną tragedią Kramków. Ja po prostu nie wierzę, dwoje rodzeństwa odeszło przez to samo... to się nie dzieje - komentują i przesyłają bliskim nieżyjącej pary wyrazy współczucia. 

Jacek Kramek został pochowany w tym samym miejscu, co jego siostra Anna. 

Kasia Cichopek w żałobie. Pożegnała swojego trenera Jacka Kramka: "Wielka tragedia"