Zamknij

Siostra ujawniła przyczynę śmierci Jacka Kramka. Znane są szczegóły pogrzebu 32-letniego trenera

22.07.2021 16:00
Jacek Kramek
fot. Instagram:@jacodepol.com_

Jacek Kramek nie żyje. Popularny trener personalny gwiazd zmarł niespodziewanie w wieku 32 lat. Przyczyny śmierci Jacka Kramka ujawniła jego siostra, która zamieściła pożegnalny wpis na Facebooku i podała szczegółowe informacje na temat pogrzebu. 

Jacek Kramek był popularnym trenerem personalnym, z którego usług korzystało wiele gwiazd show-biznesu. Sportowiec przyjaźnił się m.in. z Anną Lewandowską i blogerką Anną Skurą, a także Kasią Cichopek, Mają Bohosiewicz i Edytą Górniak. Trenował także z Kasią Dziurska i Akopem Szostakiem. Wszyscy, którzy go znali nie mogą uwierzyć, w to co się stało. Jacek Kramek miał tylko 32 lata, do tego uchodził za okaz zdrowia i nie uskarżał się na żadne dolegliwości. Informację o śmierci trenera przekazali w mediach społecznościowych jego współpracownicy. 

Żegnamy Cię dziś Jacku, z wielkim bólem i w smutku… Dziękuję Ci za ten wspólnie spędzony, szalenie cenny czas. Bardzo dużo przy Tobie się nauczyłam. Między nami było dokładnie 10 lat i 10 dni różnicy w wieku. Powtarzałeś, że my baranki i do tego numerologiczne 33ki możemy zwojować świat trzymając się razem. Cieszę się, że przynajmniej spróbowaliśmy. [...] Myślę, że w imieniu wszystkich Jacka podopiecznych mogę powiedzieć, że byłeś najlepszym, genialnym trenerem i radosnym, dobrym człowiekiem! Takiego Cię zapamiętamy - brzmiał pożegnalny wpis. 

Jacek Kramek nie żyje. Lewandowska pożegnała 32-letniego trenera personalnego gwiazd

Jacek Kramek nie żyje. Przyczyna śmierci 32-letniego trenera

Przyczyny śmierci Jacka Kramka zostały ujawnione nieoficjalnie zaraz po jego śmierci. Mówiło się, że 32-letni trener doznał rozległego udaru mózgu. Tę wersję potwierdziła siostra sportowca, która zamieściła na Facebooku pożegnalny wpis i przekazała informacje o uroczystości pożegnalnej. Pogrzeb Jacka Kramka odbędzie się w poniedziałek 26 lipca w Warszawie, sportowiec spocznie na cmentarzu w Kiełpinie koło Łomianek. 

Jak pewnie część z Was już wie, okrutne przeznaczenie zabrało mojego najukochańszego brata Jacka z tego świata. Jacek zmarł  19.07.2021, nie dał rady wygrać walki z okropnym udarem. Bardzo Cię kocham braciszku… całym sercem. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek 26.07.2021 o godz. 11:30 w sali B w Domu Przedpogrzebowym w Warszawie ul. Wóycickiego (cmentarz północny - brama główna przy dzwonnicy). Następnie odprowadzenie do grobu na Cmentarzu Komunalnym w Kiełpinie (Łomianki) przy ul. Cienistej 20. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pożegnać Jacka razem z nami - przekazała Marianna Kramek. 

Gwiazdy żegnają Jacka Kramka. Anna Skura: "Cieszył się, że zostanie tatą"

Śmierć Jacka Kramka wstrząsnęła nie tylko bliskimi trenera, ale także zaprzyjaźnionymi gwiazdami, które miały okazję trenować pod jego okiem. W sieci pojawiły się wpisy pełne osobistych wyznań i wspomnień. Anna Skura znana z bloga What Anna Wears nie kryła łez, gdy dowiedziała się, że nie żyje jej ulubiony trener. Blogerka udzieliła wywiadu, w którym podkreśliła, że sportowiec był bardzo oddany swojej partnerce i ukochanej mamie. Zdradziła też, że Jacek Kramek miał niedługo zostać ojcem. 

Traktowałam go trochę jak starszego brata, dlatego jego nagłe odejście tak mną wstrząsnęło i jest takie bolesne. Jeszcze w zeszłym tygodniu wysłał mi wiadomość, że koniecznie musimy się zobaczyć i umówić na trening. Tak bardzo się cieszył, że zostanie tatą. Ale nie zdążyłam na nią odpowiedzieć - powiedziała w rozmowie z "Faktem" Skura. 

Kasia Cichopek w żałobie. Pożegnała swojego trenera Jacka Kramka: "Wielka tragedia"