Zamknij

Jacek Kurski na koncercie TVP2. Tak bawili się z żoną dzień po ślubie [WIDEO]

20.07.2020 12:38
Jacek Kurski
fot. Damian Klamka/East News

Jacek Kurski wziął drugi ślub kościelny. Szef TVP i członek zarządu telewizji publicznej w sobotę 18 lipca po raz kolejny stanął przed ołtarzem. Okazuje się, że już następnego dnia bawił się na koncercie Wakacyjnej trasy Dwójki 2020 w Żywcu.

Jacek Kurski i Joanna Kurska stanęli przed ołtarzem w sobotę 18 lipca w Łagiewnikach, niedaleko Krakowa. Małżonkowie w 2018 roku wzięli ślub cywilny, jednak dopiero teraz mogli zdecydować się na uroczystość religijną. Szef TVP i członek zarządu telewizji publicznej doczekał się unieważnienia poprzedniego sakramentu małżeństwa, który zawarł z pierwszą żoną, Moniką Kurską.

Temat ponownego zawarcia małżeństwa kościelnego przez byłego prezesa TVP jest gorąco komentowany w mediach społecznościowych. Internauci zwracają uwagę także na sposób, w jaki małżonkowie świętowali ten wyjątkowy dzień. Tuż po ceremonii zaślubin para młoda wybrała się na Wawel, gdzie razem z prezesem Prawa i Sprawiedliwości złożyli kwiaty na grobie Marii i Lecha Kaczyńskich. Następnego dnia zaś zostali przyłapani na koncercie Wakacyjnej trasy Dwójki 2020.

Zobacz także: Jacek Kurski bierze drugi ślub kościelny. "Jesteśmy bardzo szczęśliwi"

Jacek Kurski z żoną na koncercie TVP

Wakacyjna trasa Dwójki 2020 pod hasłem "Lato, muzyka, zabawa" cieszy się ogromną popularnością. Koncerty plenerowe wyglądają w tym roku inaczej - ze względu na pandemię koronawirusa pod sceną może znajdować się tylko określona liczba osób. Jest także nakaz zasłaniania ust oraz nosa. Obowiązujące restrykcje nie przeszkadzają w świetnej zabawie, o czym przekonał się sam Jacek Kurski.

W internecie pojawiło się nagranie, na którym widać, jak były prezes TVP wraz z małżonką obejmują się pod sceną i bujają się w rytm muzyki. Państwo młodzi 19 lipca 2020 w Amfiteatrze w Żywcu mogli zobaczyć występy m.in.: Maryli Rodowicz, zespołu M.I.G., zespołu Weekend, Bayer Full, Izabeli Trojanowskiej oraz Power Play.