Zamknij

Jacek Kurski o przejściu Agustina Egurroli do TVP. "Wiem, ile cię to kosztowało"

01.03.2021 10:26
Augustin Egurrola
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Agustin Egurrola zaszokował fanów, odchodząc z TVN i dołączając do obsady "Dance dance dance" emitowanego przez TVP. Jacek Kurski powitał byłego gwiazdora konkurencyjnej stacji podczas prezentacji wiosennej ramówki Telewizji Polskiej.

Agustin Egurrola to jeden z najpopularniejszych w Polsce tancerzy i choreografów, który ze swojej pasji uczynił dochodowe zajęcie, dodatkowo zapewniające mu telewizyjną sławę. Jest dyplomowanym nauczycielem tańca World Dance and Dance Sport Council oraz międzynarodowym sędzią tańca towarzyskiego i nowoczesnego. W 1993 roku powołał do życia grupę taneczną "Volt", która obecnie jest jedną z najbardziej renomowanych grup w Polsce, jej występy możemy oglądać podczas wielkich festiwali oraz w popularnych programach telewizyjnych. Agustin założył także sieć niezwykle cenionych szkół tańca "Egurrola Dance Studio". 

Ogromną popularność przyniósł Egurroli udział w talent-show, w których doskonale sprawdził się w roli jurora. Mogliśmy oglądać go w "Mam Talent!" oraz "You Can Dance", gdzie był jedną z najbarwniejszych postaci. Wielu fanów uznawało go za gwarancję dobrej zabawy, stał się wręcz jedną z flagowych twarzy stacji TVN. Tym większe było zdziwienie widzów, kiedy pojawiła się informacja, że Agustin kończy współpracę z TVN. Jeszcze większym szokiem były wieści o tym, że tancerz związał się z Telewizją Polską.

ZOBACZ TAKŻE:  Agustin Egurrola przerwał milczenie. Podsumował sprawy w kilku słowach

Agustin Egurrola przeszedł do TVP. Jacek Kurski powitał byłego gwiazdora TVN

Agustin Egurrola dołączył do jurorów, którzy będą oceniać taneczne występy uczestników "Dance dance dance". W programie zasiądzie obok Idy Nowakowskiej oraz Joanny Jędrzejczyk, która zastąpiła Annę Muchę. "Transfer" tancerza z TVN do TVP spotkał się z głosami krytyki. Byłego kolegę ze stacji ostro oceniła Kinga Rusin, wielu widzów także nie potrafi zrozumieć decyzji Agustina. 

Rzecz jasna zachwycony decyzją Egurroli jest prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski. Nie krył zadowolenia podczas prezentacji wiosennej ramówki TVP, kiedy to w krótkich, ale wymownych słowach powitał nową gwiazdę jednego ze sztandarowych programów stacji.

- Dziękuję, Agustin, że jesteś z nami. Wiem, ile cię to kosztowało, ale nie mówimy o tym. Karawana jedzie dalej - ocenił.

Radość Kurskiego nie dziwi, jest spora szansa, że wraz z Egurrolą do TVP przeniosą się widzowie, którzy postać tancerza kojarzą z najwyższym poziomem profesjonalizmu. A co wy sądzicie o decyzji Agustina?