Zamknij
Jacek Kurski memy
10 Zobacz galerię
fot. Facebook/@Pic na wodę, fotomontaż

Jacek Kurski w sobotę 18 lipca 2020 wziął swój drugi ślub kościelny. Pierwsze małżeństwo byłego prezesa TVP zostało unieważnione po blisko 20 latach, co oburzyło znaczną część osób. Internauci zaczęli żartować z całej sytuacji, a w sieci pojawiły się już pierwsze memy.

Jacek Kurski w sobotę 18 lipca wziął ślub kościelny z drugą żoną. Do tej pory małżonkowie mieli tylko ślub cywilny. W związku z unieważnieniem poprzedniego małżeństwa byłego prezesa TVP w końcu mogli zawrzeć także sakrament przed ołtarzem. Uroczystość odbyła się w sanktuarium w krakowskich Łagiewnikach, a wśród zaproszonych gości był m.in. prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński.

Zobacz także: Jacek Kurski na koncercie TVP2. Tak bawili się z żoną dzień po ślubie [WIDEO]

Jacek Kurski wziął drugi ślub kościelny. Oburzeni internauci tworzą memy [GALERIA]

Drugi ślub kościelny Jacka Kurskiego oburzył wiele osób. Spore kontrowersje wzbudziło to, że jego pierwszy związek małżeński unieważniony został po ponad 20 latach. Brak zrozumienia dla takiej decyzji biskupów łączy się również z tym, że były prezes TVP ma troje dzieci z poprzednią żoną.

Oburzeni internauci postanowili w zabawny sposób przekazać, co myślą o tej nietypowej sytuacji. W sieci pojawiły się pierwsze memy komentujące sobotni ślub Jacka Kurskiego.