Zamknij

Jacek Rozenek ma nową partnerkę? Pokazał zdjęcie z piękną brunetką. "Jestem nim zauroczona" [FOTO]

28.07.2021 14:59
Jacek Rozenek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Jacek Rozenek ma nową partnerkę? Były mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan opublikował zdjęcie, na którym widzimy atrakcyjną brunetkę. Monika Dubisz, bo to ona okazała się być pięknością z fotografii, przyznała, że jest zauroczona aktorem.

Jacek Rozenek to popularny polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, który na swoim koncie ma wiele ról w świetnie przyjętych produkcjach. Rozpoznawalność przyniosła mu kreacja homoseksualisty Rafała Kozienia w serialu "Klan", w postać wcielał się przez 15 lat. Mogliśmy oglądać go także w "Samym życiu", "Złotopolskich", a od 2021 roku wciela się w Artura Chowańskiego w "Barwach szczęścia". Doskonale odnalazł się także jako aktor dubbingowy, jego głosem mówili między innymi Geralt z komputerowej serii "Wiedźmin" i Batman z "Ligi Sprawiedliwości". W 2019 roku fani aktora zadrżeli, gdy w mediach pojawiła się informacja o tym, że Rozenek przeszedł udar. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze i dzięki rehabilitacji oraz ogromnej sile woli powrócił do zdrowia.

Prywatnie Jacek Rozenek dwukrotnie był żonaty. Owocem jego małżeństwa z Katarzyną Litwiniak jest syn Adrian. W 2003 roku wziął ślub z Małgorzatą Rozenek, z którą ma dwóch synów, Stanisława i Tadeusza. Ich związek nie wytrzymał jednak próby czasu, ostatecznie rozwiedli się w 2013 roku. Mimo to, kiedy aktor walczył z rakiem, mógł liczyć na wsparcie byłej żony. Wiele osób zastanawiało się, czy Rozenek obecnie jest w związku. Zdaniem wielu osób potwierdzeniem nowej relacji miało być zdjęcie, jakie opublikował za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Jacek Rozenek ma nową partnerkę? Zdjęcie z Moniką Dubisz zrodziło domysły fanów

Na profilu Jacka Rozenka na Facebooku pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy aktora w towarzystwie atrakcyjnej brunetki i uroczego psa.

- Pozdrawiamy serdecznie z Kołczewa z Moniką Dubisz i z Buniem oczywiście. Wspaniałych wakacji. Dużo słońca - czytamy w opisie fotografii.

"Super Express" poinformował, że Monika Dubisz to znana menadżerka gwiazd, która współpracuje z między innymi z Moniką Węgrowską i Gosią Andrzejewicz. Dziennik postanowił dowiedzieć się, jaka relacja łączy ją z akktorem. Kobieta przyznała, że omawiali sprawy zawodowe, ale nie ukrywała, że jest zauroczona Rozenkiem.

- Omawialiśmy z Jackiem kilka wspólnych projektów. Jestem nim zauroczona. Nie znam bardziej czarującego faceta. Naprawdę - zdradziła "Super Expressowi".

Czyżby zauroczenie sprawiło, że znajomość Rozenka i Dubisz przerodzi się w coś więcej?