Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Jacek Rozenek pokazał ukochaną. Roxi Gąska następczynią Małgorzaty Rozenek?

07.02.2018 15:35

Aktor Jacek Rozenek ma za sobą dwa małżeństwa, które zakończyły się rozwodem. Ostatnie, z Małgorzatą Rozenek, zakończyło się w 2013 roku po 10 latach. Teraz znalazł szczęście u boku 25-letniej Roxi Gąski. Kim jest nowa partnerka aktora, z którą pojawił się na gali Empiku?

Jacek Rozenek Roxi Gąska kim jest fot. ons.pl

Roxi Gąska, a dokładniej Roksana Gąska, to piękna blondynka, z którą Jacek Rozenek właśnie po raz pierwszy pojawił się publicznie. O ich związku mówiło się już od kilku miesięcy. Pierwsze spekulacje pojawiły się jeszcze latem 2017 roku, kiedy w jednym z plotkarskich magazynów pojawiły się informacje, że aktor już od dłuższego czasu spotyka się z pewną sporo młodszą od siebie kobietą. Kiedy Rozenek zabrał Gąskę na wakacje do Bolonii, którą 25-latka relacjonowała w sieci, było już jasne, że rzeczywiście są parą.

Teraz przyszedł czas na pierwsze publiczne wyjście, czerwony dywan i pozowanie w blasku fleszy. Roxi Gąska i Jacek Rozenek przyszli razem na galę „Bestsellery Empiku”. 25-latka zaprezentowała się w długiej i bardzo kobiecej sukni w czerwonym kolorze, który przyciągał wzrok i obiektywy fotografów.

1

Od razu pojawiły się porównania Gąski do Małgorzaty Rozenek. „Perfekcyjna pani domu”, która w związku z Radosławem Majdanem przeszła ogromną metamorfozę i sama dziś kreuje się na seksbombę, z pewnością zwróci uwagę na nową, atrakcyjną partnerkę swojego byłego męża.

Kim jest Roxi Gąska?

Roksana Gąska przyjechała do Warszawy z Baranowa pod Ostrołęką. W stolicy rozpoczęła studia (kosmetologia) w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia.

Czy związek z Jackiem Rozenkiem będzie udany? Tego im życzymy.

RadioZET.pl/SA

Oceń