Zamknij

Jacek Rozenek pokazał ukochaną. Roxi Gąska następczynią Małgorzaty Rozenek?

Redakcja
07.02.2018 15:35
Jacek Rozenek Roxi Gąska kim jest
fot. ons.pl

Aktor Jacek Rozenek ma za sobą dwa małżeństwa, które zakończyły się rozwodem. Ostatnie, z Małgorzatą Rozenek, zakończyło się w 2013 roku po 10 latach. Teraz znalazł szczęście u boku 25-letniej Roxi Gąski. Kim jest nowa partnerka aktora, z którą pojawił się na gali Empiku?

Roxi Gąska, a dokładniej Roksana Gąska, to piękna blondynka, z którą Jacek Rozenek właśnie po raz pierwszy pojawił się publicznie. O ich związku mówiło się już od kilku miesięcy. Pierwsze spekulacje pojawiły się jeszcze latem 2017 roku, kiedy w jednym z plotkarskich magazynów pojawiły się informacje, że aktor już od dłuższego czasu spotyka się z pewną sporo młodszą od siebie kobietą. Kiedy Rozenek zabrał Gąskę na wakacje do Bolonii, którą 25-latka relacjonowała w sieci, było już jasne, że rzeczywiście są parą.

Teraz przyszedł czas na pierwsze publiczne wyjście, czerwony dywan i pozowanie w blasku fleszy. Roxi Gąska i Jacek Rozenek przyszli razem na galę „Bestsellery Empiku”. 25-latka zaprezentowała się w długiej i bardzo kobiecej sukni w czerwonym kolorze, który przyciągał wzrok i obiektywy fotografów.

1

Od razu pojawiły się porównania Gąski do Małgorzaty Rozenek. „Perfekcyjna pani domu”, która w związku z Radosławem Majdanem przeszła ogromną metamorfozę i sama dziś kreuje się na seksbombę, z pewnością zwróci uwagę na nową, atrakcyjną partnerkę swojego byłego męża.

Kim jest Roxi Gąska?

Roksana Gąska przyjechała do Warszawy z Baranowa pod Ostrołęką. W stolicy rozpoczęła studia (kosmetologia) w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia.

Czy związek z Jackiem Rozenkiem będzie udany? Tego im życzymy.

RadioZET.pl/SA