Zamknij

Jacek Rozenek poznał Henia Majdana. "Wszystko układa się cudownie"

06.07.2020 11:25
Jacek Rozenek
fot. VIPHOTO/East News

Jacek Rozenek i Małgorzata Rozenek-Majdan choć są po rozwodzie, utrzymują ze sobą przyjazne relacje. Teraz były mąż celebrytki poznał nawet jej malutkiego synka, Henia. O byłej żonie wypowiada się w bardzo miły sposób. "Wszystko układa się cudownie" - mówi.

Jacek Rozenek i Małgorzata Rozenek-Majdan rozwiedli się w 2013 roku. Ich małżeństwo, choć uchodziło za bardzo udane, nie przetrwało, a powodem tego miała być różnica charakterów. Mimo rozwodu, ze względu na synów, aktor i jego była żona utrzymywali dobre relacje. Nie było też publicznego prania brudów ani kąśliwych wypowiedzi w mediach.

Jacek Rozenek poznał synka Radka Majdana

Przez te kilka lat, które minęły od rozwodu, udało się te relacje zachować, a Jacek Rozenek otwarcie kibicował Małgorzacie, kiedy związała się z Radosławem Majdanem. Z kolei kiedy aktor znalazł się w gorszej sytuacji materialnej przez udar i konieczność rehabilitacji, ona zrezygnowała z alimentów na synów. Teraz okazuje się, że ich stosunki są na tyle dobre, że aktor poznał nawet synka Radka Majdana i Małgorzaty - małego Henia.

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła, na kogo głosowała

W jednym z ostatnich wywiadów Jacek Rozenek opowiedział o trudnym powrocie do zdrowia, ale też zapytany został o Małgorzatę i ostatnie zmiany w jej życiu. Kurtuazyjnie nie chciał wiele zdradzić, jedynie w kilku słowach przyznał, że "wszystko układa się cudownie".

"Nie chcę o tym mówić. Jestem wdzięczny Małgosi za wszystko. Widzę, że ona jest zadowolona, a wszystko układa się cudownie" - powiedział. Dodał, że jego synowie - Stanisław i Tadeusz - bardzo dobrze przyjęli pojawienie się młodszego brata.

Sam Rozenek cały czas poddaje się trudnej rehabilitacji. Jak przyznaje, powrót do zdrowia jest morderczą pracą. Na szczęście już za kilka miesięcy zaczyna próby do nowej sztuki. Zamierza też napisać książkę. Chce, by z jego doświadczeń skorzystać mogli ci wszyscy, którym przytrafi się to, co jemu.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/AS