Zamknij

Jacek Rozenek przeszedł udar. Nowe fakty w sprawie stanu zdrowia aktora

Maciej Friedrich
29.05.2019 11:14
Jacek Rozenek przeszedł udar. Nowe fakty w sprawie stanu zdrowia aktora
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Jacek Rozenek przebywa w szpitalu po tym, jak w połowie maja przeszedł udar. Obecnie aktor przechodzi rehabilitację, która ma pomóc mu w powrocie do pełnej sprawności. Jego stan jest jednak bardzo poważny.

Jacek Rozenek, popularny aktor, lektor i trener biznesu, doskonale znany jest widzom między innymi z roli Artura Chowańskiego w „Barwach Szczęścia”. Niestety pod koniec maja w mediach pojawiła się smutna informacja dotycząca stanu zdrowia aktora. Jak poinformował magazyn „Flesz”, aktor trafił do szpitala i czeka go rehabilitacja. Dziennikarze „Faktu” ustalili natomiast, że gwiazdor przeszedł udar mózgu podczas objazdowej trasy z jednym ze spektakli, w których występował.

W szpitalu przy aktorze czuwali bliscy, między innymi była żona Małgorzata Rozenek-Majdan, która odwiedzała go razem z synami. Fani aktora z niecierpliwością wyczekują wszelkich informacji o stanie jego zdrowia. Jak dowiedział się „Super Express”, jego stan jest poważny.

Jacek Rozenek przeszedł udar. Nowe fakty na temat stanu zdrowia aktora

Według informacji dziennika udar spowodował, że prawa strona ciała Jacka Rozenka jest niemal całkowicie sparaliżowana. Aktor codziennie przechodzi rehabilitację, która ma przywrócić mu sprawność. Sytuacja jest jednak bardzo poważna.

– Jacek miał udar mózgu. Całkowicie stracił mowę. Jacek nie wstaje nawet do toalety – zdradził „Super Expressowi” bliski znajomy Rozenka.

Rehabilitanci i logopedzi z pewnością robią wszystko, by gwiazdor „Barw szczęścia” odzyskał mowę i władzę w kończynach. Z całych sił trzymamy kciuki za to, by jak najszybciej powrócił do zdrowia.

RadioZET.pl/se.pl/MF