Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Jacek Stachursky bardzo schudł. Fani: „co pan taki chudy”?

14.02.2019 11:59

Jacek Stachursky kilka lat temu wyznał, że żywi się... energią słoneczną. Piosenkarz znacznie też schudł. Na najnowszych zdjęciach gwiazdor jest jeszcze szczuplejszy niż kiedyś. Nic dziwnego, że jego fani są zaniepokojeni.

Jacek Stachursky bardzo schudł w ostatnim czasie fot. Instagram.com/ Jacek Stachursky

Jacek Stachursky wciąż żywi się energią słoneczną?

Wypowiedź Stachurskiego przed laty o tym, że żywi się wyłącznie energią słoneczną, wywołała sporo kontrowersji. Gwiazdor, który przed laty nie należał do najszczuplejszych, przeszedł olbrzymią metamorfozę i dużo schudł.

Ostatnio Stachursky świętował 25-lecie pracy artystycznej. W związku z tym pojawił się w studio „Dzień dobry TVN. Prowadzący zwrócili uwagę na bardzo szczupły wygląd piosenkarza. Andrzej Sołtysik zapytał wprost, czy Jacek wciąż żywi się energią słoneczną. „Wszyscy żywimy się energią i u mnie ma to przełożenie na muzykę” – odpowiedział muzyk. W studio TVN nie zdradził jednak, co jest przyczyną tak szczupłego wyglądu. Podkreślił natomiast, że przez ostatni czas bardzo dużo pracował i skupiał się na muzyce.

Fani Jacka Stachursky'ego niepokoją się o jego zdrowie

Zmianę w jego wyglądzie dostrzegli też fani. Na jednym z najnowszych zdjęć na Instagramie wprost pytają: „co pan taki chudy?” Rzeczywiście, patrząc na ostatnie zdjęcia piosenkarza, można odnieść wrażenie, że bardzo schudł. Zmianę widać przede wszystkim na jego twarzy. Troskliwe komentarze fanów są więc jak najbardziej na miejscu.

RadioZET.pl/ SW

Oceń