Zamknij

Jack Nicholson bardzo źle wygląda i nie chce słuchać lekarzy. Waży już ponad 160 kilogramów?

Redakcja
23.01.2019 15:29
Jack Nicholson bardzo źle wygląda i nie chce słuchać lekarzy. Waży już ponad 160 kilogramów?
fot. Instagram:@jack_nicholson_official

Jeden z największych gwiazdorów Hollywood, Jack Nicholson, zupełnie o siebie nie dba. Mimo znacznej nadwagi i surowych zaleceń lekarzy aktor nadal prowadzi niezdrowy tryb życia. 81-latek wygląda bardzo źle.

Jack Nicholson to postać, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Urodzony w 1937 roku w New Jersey aktor uznawany jest za jeden z największych kinowych talentów w historii. Doskonale sprawdza się zarówno w poważnych, ciężkich rolach, jak i w komediowych odsłonach. Przełomem w jego karierze była rola w „Swobodnym jeźdźcu” w 1969 roku. Od tamtej pory zagrał w tak kanonicznych obrazach jak „Lot nad kukułczym gniazdem”, „Lśnienie”, „Czułe słówka” czy „Chinatown”. Nie sposób wymienić wszystkie jego doskonałe role. Jest trzykrotnym laureatem Oscara, w tym dwukrotnie dla najlepszego aktora pierwszoplanowego.

Poza niekwestionowanym talentem Nicholson znany jest również z poczucia humoru oraz rozrywkowego podejścia do życia. Tym ostatnim miał zarazić go Marlon Brando. Aktor nie zwykł stronić od używek, kobiet i dobrego jedzenia w dużych ilościach. Tego typu przyjemności musiały odbić się na zdrowiu aktora.

Jack Nicholson
fot. London Entertainment/SplashNews.com/East News

Jack Nicholson jest w złym stanie

Ostatni raz Nicholson pojawił się na ekranie w 2010 roku w komedii „Skąd wiesz”. Niestety niewiele wskazuje na to, że nie zobaczymy go w najbliższym czasie w jakiejkolwiek produkcji. W 2017 roku amerykańskie serwisy informowały, że aktor z powodu otyłości musiał poddać się operacji żołądka. Miał wtedy ważyć nawet 160 kilogramów.

Paparazzim udało się sfotografować gwiazdora z ukrycia podczas jednego z meczów koszykówki. Aktualne zdjęcia Nicholsona mogą przerazić. Gołym okiem widać, że mimo zaleceń lekarzy nie ma zamiaru się oszczędzać. 81-letni już aktor nadal ma bardzo duże problemy z wagą, a spożywane fast-foody z pewnością nie pomagają mu ani w zachowaniu sylwetki, ani dobrego stanu zdrowia. Miejmy nadzieję, że Jack opamięta się i w końcu o siebie zadba.

Nicholson
fot. Instagram:@calicultured

RadioZET.pl/MF