Zamknij

Jada Pinkett-Smith ogoliła się całkiem na łyso [FOTO]

13.07.2021 13:38
Jada Pinkett-Smith
fot. AFP/EAST NEWS

Jada Pinkett-Smith w nietypowy sposób uczciła swoje 50. urodziny. Postanowiła ogolić głowę na łyso. Namówiła ją do tego córka. Żona Willa Smitha pochwaliła się rezultatami w sieci i wytłumaczyła, dlaczego się na to zdecydowała.

Jada Pinkett-Smith i Will Smith są uznawani za jedno z najbardziej zgranych małżeństw w Hollywood. Choć obydwoje są gwiazdami światowego formatu, udało się im wytrwać razem i przez blisko 25 lat. To naprawdę świetny staż, jak na Hollywood. Aktorska para doczekała się dwójki dorosłych już dzieci, z którymi mają świetny kontakt. Niedawno Jada Pinkett-Smith obchodziła swoje 50. urodziny, a z tej okazji córka Willow namówiła ją, by zrobiła coś nietypowego: ogoliła głowę całkiem na łyso.

Zobacz także: Skandal na planie "Złotopolskich". Aktorka Anna Nehrebecka po latach przerwała milczenie

Jada Pinkett-Smith ogoliła głowę na łyso

Na Instagramie aktorka pokazała najnowsze zdjęcie z córką, na którym widać, że ma głowę ogoloną na łyso. Kilka lat temu aktorka ujawniła, że od najmłodszych lat zmagała się z wypadaniem włosów. Jakiś czas temu zdiagnozowano u niej łysienie plackowate. Podczas niedawnego epizodu choroby Jada nosiła na głowie turbany. Teraz jednak, przy okazji 50. urodzin, wreszcie doszła do wniosku, ze - jak sama zaznaczyła w poście - czas sobie to odpuścić.

"Willow mnie na to namówiła, bo to był już czas, żeby sobie odpuścić. Ta nowa "szopa" bosko rozświetli moją pięćdziesiątkę" - napisała aktorka. Jak zdradziła w innej wypowiedzi, taka decyzja wymagała od niej zmiany duchowej perspektywy.

"Naprawdę musiałem zmienić duchową perspektywę. Siła wyższa zabiera ludziom tak wiele. Ludzie mają raka. Ludzie mają chore dzieci. Obserwuję, jak siła wyższa zabiera rzeczy każdego dnia" - powiedziała wczesniej.

Co ciekawe, decyzja aktorki stała się dla wielu kobiet inspiracją, by zrobić coś podobnego. Internautki w komentarzach zauważają, że wielokrotnie myślały o ogoleniu głowy, ale po prostu nie miały na to odwagi. Teraz, kiedy Jada pochwaliła się odważnym cięciem, i one nabrały chęci, by zrealizować swoje marzenie o ogolonej głowie.