Zamknij

Jak Agnieszka Kaczorowska poznała męża? „Maciek dostał pracę i to na pełen etat”

Redakcja
04.10.2018 15:27
Jak Agnieszka Kaczorowska poznała męża? „Maciek dostał pracę i to na pełen etat”
fot. Instagram:@agakaczor

We wrześniu Agnieszka Kaczorowska chwaliła się fotografiami ze ślubu z Maciejem Pelą. Cicha ceremonia odbyła się w Toskanii, a młodzi małżonkowie doskonale bawili się podczas podróży poślubnej na Seszelach. Gdzie i kiedy aktorka poznała swojego wybranka?

Agnieszka Kaczorowska wiosną 2018 roku przyjęła oświadczyny swojego ukochanego, Macieja Peli. Para nie zwlekała ze ślubem zbyt długo. Węzłem małżeńskim połączyli się już we wrześniu. Według zapowiedzi ceremonia miała być kameralna i ukryta przed mediami. Tak też się stało, a para przysięgała sobie w słonecznej Toskanii. Następnie Agnieszka i Maciej wyruszyli w podróż poślubną na Seszele. Fani aktorki zastanawiali się, w jakich okolicznościach poznała swojego małżonka. Kaczorowska w wywiadzie zdradziła kulisy ich związku.

Jak Agnieszka Kaczorowska poznała Macieja Pelę?

W rozmowie z serwisem Plejada Agnieszka Kaczorowska zdradziła, że swojego męża poznała w czerwcu 2017 roku. Jak się okazało, na początku łączyły ich relacje czysto zawodowe. Pierwszy raz zobaczyła Maćka w szkole tańca, której jest właścicielką.

– Poznaliśmy się na rozmowie o pracę w mojej szkole tańca. Maćka znalazła mi firma, która pomagała mi przy zatrudnianiu pracowników. Jak widać, Maciek dostał pracę. I to na pełen etat. Dopiero potem nasza znajomość się rozwijała i poznawaliśmy się coraz lepiej.

Kaczorowska wspomina, że Sylwestra 2017 spędzili już jako para. Jak widać, ich związek rozwijał się bardzo szybko i oboje nie mieli wątpliwości, że chcą spędzić ze sobą resztę życia. Historia przypomina romantyczny hollywoodzki scenariusz. Co prawda, pojawiły się głosy, że Agnieszka odbiła Macieja swojej koleżance po fachu, która była z nim zaręczona, sam Pela jednak zdementował te doniesienia.

RadioZET.pl/gala.pl/MF