Zamknij

„Jaka to melodia?”: Piosenkarka z programu w odważnej sesji zdjęciowej

Maciej Friedrich
24.04.2019 12:09
„Jaka to melodia?”: Piosenkarka z programu w odważnej sesji zdjęciowej
fot. Instagram:@dagmarajaworska

Dagmara Jaworska to piosenkarka znana z występów w „Jaka to melodia?” i „Śpiewajmy razem. All Togheter Now”. Artystka nie wstydzi się pokazywać swojego ciała. Wzięła udział w rozbieranej sesji zdjęciowej.

„Jaka to melodia?” to jeden z najpopularniejszych teleturniejów emitowanych przez Telewizję Polską. Oparte na amerykańskim formacie „Name That Tune” show polscy widzowie mogą oglądać od 1997 roku. W 2018 roku TVP postanowiła odświeżyć formułę „Jaka to melodia?”, co wywołało spore kontrowersje wśród widzów. Największe obiekcje fanów wzbudziło odejście z programu Roberta Janowskiego i zastąpienia go Norbertem „Norbim” Dudziukiem. Choć wiele osób wciąż tęskni za Janowskim, wyniki oglądalności wskazują na to, że nowa wersja również przypadła telewidzom do gustu.

Zmiany w „Jaka to melodia” objęły również część występujących w programie muzyków i wokalistów. Do ekipy programu dołączyła między innymi wokalistka Dagmara Jaworska, która zasiada również na jurorskim fotelu w „Śpiewajmy razem. All Togheter Now”.  Ponadto można ją oglądać na YouTube, gdzie współprowadzi muzyczno-rozrywkowy kanał „Dzikie Ucho”.

Dagmara Jaworska
fot. Instagram:@dagmarajaworska

Rozbierana sesja gwiazdy „Jaka to melodia?”

Dagmara jest również aktywna w mediach społecznościowych. Urocza wokalistka ma świadomość swojej urody i chętnie dzieli się z fanami swoimi fotografiami. Wśród nich pojawiają się również te nieco bardziej zmysłowe. Jednak ostatnia sesja, w jakiej wzięła udział, szczególnie przypadnie do gustu wielbicielom wdzięków wokalistki.

Dagmara opublikowała kilka fotografii, które są efektem współpracy z jednym w warszawskich fotografów. Na zdjęciach możemy zobaczyć Jaworską topless, a nawet pozującą prawdopodobnie nago. Fani piosenkarki nie szczędzili jej komplementów. Rzeczywiście, artystyczne fotografie doskonale eksponują urodę Dagmary.

Zagłosuj

Oglądasz "Jaka to melodia?"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF