Zamknij

"Jaka to melodia?" bez publiczności. Podjęto decyzję w związku z koronawirusem

Patrycja Chudolińska
12.03.2020 17:20
Jaka to melodia
fot. VIPHOTO/East News

"Jaka to melodia?" będzie nagrywana bez udziału publiczności. W związku z rozprzestrzeniającym się w Polsce koronawirusem stacje telewizyjne musiały podjąć decyzje o ważnych zmianach.

"Jaka to melodia?", podobnie jak inne programy, będzie nagrywana bez udziału publiczności. W środę Telewizja Polska ogłosiła takie decyzje dla "Dance Dance Dance" oraz "Star Voice. Gwiazdy mają głos". Polsat również zrezygnował z widowni podczas nagrywania kolejnych odcinków "Tańca z gwiazdami". Informację o braku statystów na planie "Jaka to melodia" przekazała jedna z agencji.

- Nagrania "Jaka to melodia?" od dnia dzisiejszego będą realizowane bez publiczności! W chwili obecnej nie będziemy prowadzić zapisów na żadne nagrania! Mamy nadzieję, że do szybkiego zobaczenia - możemy przeczytać na profilu agencji.

Koronawirus w Polsce. "Jaka to melodia?" rezygnuje z widowni

Obserwatorzy profilu agencji pochwalają tak zdecydowaną decyzję. "Mądra decyzja. Do zobaczenia" - komentują pod wpisem.

Jarosław Olechowski, dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, również zapowiedział poważne zmiany, aby zwiększyć bezpieczeństwo pracowników.

- W Telewizyjnej Agencji Informacyjnej - podobnie jak w całej TVP - pełna mobilizacja do walki z koronawirusem. Zmieniamy ramówkę, reorganizujemy prace redakcji, wprowadzamy nowe zasady bezpieczeństwa - napisał na Twitterze.

Koronawirus w Polsce mocno wpływa na życie artystów, aktorów i wokalistów. Zgodnie z zaleceniami odwoływane są koncerty i spektakle teatralne. W związku z zamknięciem kin przesunięte zostały również liczne premiery filmowe.

Zagłosuj

Oglądasz "Jaka to melodia?"

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh