Zamknij

"Jaka to melodia?" wraca do TVP. Wznowiono zdjęcia do programu

Patrycja Chudolińska
29.04.2020 11:06
Jaka to melodia
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

"Jaka to melodia?" wróci z nowymi odcinkami. Jakiś czas temu Telewizja Polska podjęła decyzję o wstrzymaniu zdjęć w związku z epidemią koronawirusa. Teraz nadawca wydał komentarz w sprawie.

"Jaka to melodia?" to jeden z bardziej popularnych programów rozrywkowych Telewizji Polskiej. W związku z epidemią koronawirusa w Polsce kilka tygodni temu podjęto decyzję o wstrzymaniu zdjęć do show TVP. Nagrywanie kolejnych odcinków niektórych programów wstrzymały także inne stacje, w tym Polsat i TVN. Ostatnio jednak, w związku z decyzjami o znoszeniu obostrzeń przez rząd, telewizje biorą pod uwagę wznowienie niektórych formatów. Na plan wraca m.in. ekipa programu "Nasz nowy dom".

- Myślę, że wrócimy na plan, ponieważ musimy po prostu pomóc tym rodzinom, bo to są ludzie, którzy bardzo czekają na naszą pomoc, oczywiście zachowując wszelkie środki ostrożności - komentowała Katarzyna Dowbor.

Jaka to melodia? - program wraca do TVP. Ruszają zdjęcia do nowych odcinków

Telewizja Polska ogłosiła, że niebawem rozpoczną się prace nad kolejnymi odcinkami programu "Jaka to melodia?". Na planie obecni będą tylko uczestnicy i członkowie ekipy, nie będzie natomiast publiczności.

- Tak, program wznowił zdjęcia, oczywiście bez publiczności i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa w czasach pandemii - skomentowała w rozmowie z "Plejadą" Agnieszka Lenart, szefowa działu PR TVP.

Rafał Brzozowski, prowadzący show, na swoim Instagramie potwierdził powrót na plan. W relacji na InstaStories podkreślił, że cała ekipa jest wyposażona w maseczki i przyłbice.

RadioZET.pl/PCh