Zamknij

Jakob Kosel pokazał zdjęcie córeczki. Michalina skończyła dziesięć miesięcy [FOTO]

25.11.2021 15:57
Jakob Kosel
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Jakob Kosel i Agnieszka Wilczewska znana w sieci jako "Ciocia Lifestyle" w styczniu tego roku po raz pierwszy zostali rodzicami córeczki Michaliny. Dziewczynka skończyła właśnie dziesięć miesięcy. Dumny tato podzielił się zdjęciem maluszka w mediach społecznościowych. Pod zdjęciem posypało się mnóstwo ciepłych komentarzy.

Jakob Kosel i Agnieszka Wilczewska w styczniu tego roku po raz pierwszy zostali rodzicami córeczki Michaliny. Dziewczynka skończyła dziesięć miesięcy, a dumny tato pochwalił się zdjęciem pociechy w mediach społecznościowych.

Zobacz też: Jakob Kosel z "Top Model" został ojcem. Ciocia Liestyle zdradziła płeć i imię dziecka

Jakob Kosel pokazał zdjęcie córeczki. Michalina skończyła dziesięć miesięcy [FOTO]

"NO DOBRA!!! DYCHA ZA NAMI!! i jak widać - Misia już w bloku startowym do 1r" - napisał Jakob Kosel. Pod zdjęciem posypało się mnóstwo ciepłych słów. "Ojej, Misia zaraz będzie biegała", "dopiero co się urodziła, szok", "śliczna ta Misia jest","sama słodycz", "uroczy cukiereczek" - pisali fani w komentarzach.

Jakob Kosel w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" przyznał, że ojcostwo całkowicie go zmieniło.

"Początek to był hardkor, po 3 miesiącach było lepiej. Jestem zakochany. Ścięło mnie z nóg i absolutnie nie wyobrażam sobie innego życia. Marzyłem o synu, urodziła się córeczka, to chyba było jakieś przeznaczenie. Obudziła się we mnie taka wrażliwość. Czasem sam siebie nie poznaję" - powiedział Kosel w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".