Zamknij

Jakob Kosel zostanie tatą. Uczestnik "Top Model" pokazał zdjęcie USG

24.09.2020 10:05
Jakob Kosel
fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News

Jakob Kosel wkrótce zostanie ojcem. Były uczestnik programu "Top Model" przekazał szczęśliwą informację, publikując zdjęcie USG. Jego ukochana pochwaliła się fotką ciążowego brzucha.

Jakob Kosel i Ciocia Lifestyle ogłosili szczęśliwą nowinę. Para jest ze sobą od dwóch lat i właśnie zdradzili, że ich rodzina się powiększy. Były uczestnik programu TVN "Top Model" niedawno oświadczył się swojej wybrance podczas pobytu na Mazurach. Okazuje się, że to nie jedyna zmiana w ich życiu. Jakob Kosel opublikował na Instagramie zdjęcie z USG, tym samym zdradzając, że jego narzeczona jest w ciąży.

- W końcu będę mógł śpiewać "Baby Shark" na legalu! BABY KOSEL NADCIĄGA! - dodał w opisie pod fotką.

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan urodziła. Rafał Szatan pokazał syna [FOTO]

Jakob Kosel i Ciocia Lifestyle zostaną rodzicami

Jakob Kosel nie kryje swojej radości z tego, że wkrótce zostanie ojcem. Fani w komentarzach gratulują mu i życzą jego ukochanej dużo zdrowia.

- Mega zdjęcie, gratuluję! Szkoda, że nie każdy lekarz chce przyjąć tatusia na USG. Dużo zdrówka dla wybranki i dzidzi!

- Ojej, gratulacje Jakob - komentują internauci.

Ciocia Lifestyle również przekazała radosną nowinę na swoim profilu w mediach społecznościowych. Agnieszka Wolszczyk, bo tak naprawdę się nazywa, zapozowała do zdjęcia w czarnej, obcisłej sukience, mocno podkreślając ciążowej krągłości. Para na razie nie zdradziła, czy spodziewają się chłopca, czy dziewczynki. Patrząc na rozmiar brzuszka, możemy jednak podejrzewać, że o ciąży wiedzieli od jakiegoś czasu, jednak do tej pory trzymali tę informację w tajemnicy.

Gratulujemy!