Zamknij

Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając rozstali się? Piłkarz widziany był u boku piosenkarki

Maciej Friedrich
13.06.2019 14:04
Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając rozstali się? Piłkarz widziany był u boku piosenkarki
fot. Mateusz Jagielski/East News

To koniec małżeństwa Jakuba Rzeźniczaka i Edyty Zając? Według informacji jednego z portali piłkarz i modelka rozstali się. Co więcej, były reprezentant Polski miał odnaleźć pocieszenie w ramionach nowej partnerki, piosenkarki Candy Girl. O kryzysie w związku pary mówiło się od pewnego czasu.

Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając zaręczyli się w Miami, a pobrali się w 11 czerwca 2016 roku w bazylice archikatedralnej św. Stanisława Kostki w Łodzi. Impreza weselna na 200 osób zorganizowana była z dużym rozmachem. Wtedy nic nie zapowiadało, że w związku piłkarza i modelki może zagościć kryzys. Dość szybko jednak pojawiły się plotki, że małżonkom nie układa się najlepiej. Nasiliły się zwłaszcza po tym, jak Edyta nie pojechała z Rzeźniczakiem, gdy ten otrzymał propozycję gry w azerskim klubie. Kuba i Edyta nie komentowali jednak  informacji o swoim związku.

Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając rozstali się?

Jak informuje portal Pudelek, związek Rzeźniczaka i Zając to już przeszłość. Informację miała potwierdzić osoba z bliskiego otoczenia pary.

- Kuba już w styczniu chciał zostawić żonę, ale ona przekonywała go, żeby ratowali to, co mają. Kolejny raz. W końcu ją rzucił, bo na horyzoncie pojawił się ktoś inny. Oficjalnie rozstali się jakieś półtora miesiąca temu, bo nie udało im się ocalić tej relacji. Teraz przychodzi do jakiejś drugoligowej piosenkareczki - czytamy.

Ową "piosenkareczką" ma być Candy Girl (znana również jako Kendi), czyli Barbara Hetmańska. Od lat próbuje swoich sił na krajowym rynku muzycznym, nie może jednak mówić o spektakularnym sukcesie. 33-latka pojawiła się w towarzystwie Rzeźniczaka oraz, między innymi, Małgorzaty Rozenek-Majdan na meczu Polska-Izrael. Jeśli internetowe doniesienia się potwierdzą, z pewnością niejeden raz zobaczymy ją u boku Jakuba.

ZOBACZ: Jakub Rzeźniczak w Wiśle Płock. Obrońca wraca do Ekstraklasy

Jakub Rzeźniczak i Candy Girl
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Jakub Rzeźniczak - kim jest piłkarz Wisły Płock?

Jakub Rzeźniczak urodził się w 1986 roku w Łodzi. Piłkarską karierę rozpoczynał w klubie ŁKS Łódź, z którego przeszedł do Widzewa Łódź. Po przejściu do Legii Warszawa zdobył z klubem pięć tytułów Mistrza Polski oraz sześć Pucharów Polski. W lipcu 2017 roku podpisał roczny kontrakt z azerskim Quarabag, z którym dwukrotnie zdobył mistrzostwo kraju. 14 grudnia 2008 roku zadebiutował w reprezentacji Polski prowadzonej przez Leo Beenhakkera. W reprezentacyjnej koszulce rozegrał 9 spotkań.

Zagłosuj

Interesuje Cię prywatne życie sportowców?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/pudelek.pl/MF