Zamknij

Jakub Rzeźniczak i Magda Stępień zdradzili płeć dziecka

04.02.2021 09:49
Jakub Rzeźniczak
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/EAST NEWS

Jakub Rzeźniczak i Magda Stępień ujawnili płeć dziecka. Modelka zrobiła piłkarzowi piękną niespodziankę.

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień wchodzą w kolejny etap swojego związku. Choć mają za sobą zdradę i rozstanie, od kilku miesięcy układają życie na nowo. Dowodem na to, że podarowanie drugiej szansy było dobrą decyzją, jest to, że zdecydowali się na wspólne rodzicielstwo. Pierwsze doniesienia o ciąży byłej uczestniczki " Top Model" pojawiły się w połowie grudnia i dość szybko zostały oficjalnie potwierdzone przez zainteresowanych. Teraz wiadomo już czy będzie to chłopiec, czy dziewczynka.

Zobacz także: Jakub Rzeźniczak podaje matkę swojego dziecka do sądu. Ma dość jej wypowiedzi?

Jakub Rzeźniczak i Magda Stępień ujawnili płeć dziecka

Wygląda na to, że piłkarz nie był obecny na badaniu, podczas którego potwierdzona została płeć dziecka, bo Magda postanowiła zrobić mu niespodziankę. Na Instagramie Rzeźniczaka pojawiły się zdjęcia i krótkie wideo z chwili ujawnienia Kubie, jakiej płci jest ich maleństwo. Stoją w lesie z balonami - jeden, czarny, z napisem "on czy ona". Piłkarz przebija go i w tym samym momencie wylatuje z balona niebieskie konfetti. Jak zdradził w komentarzu do posta, balony z łatkami piłki nożnej wcale nie były dla niego wskazówką, bo uważa, że dziewczynki też mogą grać w piłkę.

"It’s a BOY. Już za kilka miesięcy będzie razem z nami" - pisze Rzeźniczak w krótkim komentarzu do wideo. Brzuszek Magdy Stępień jest już całkiem spory, więc rzeczywiście do porodu coraz bliżej. Internauci składają gratulacje, a przyszłej mamie i dziecku życzą wiele zdrowia.

Niestety zarówno profil Magdy, jak i Jakuba jest prywatny.

RadioZET.pl/AS