Zamknij

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień będą mieli dziecko?

15.12.2020 14:27
Jakub Rzeźniczak
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/EAST NEWS

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień są dość krótko razem, a już mają za sobą spory związkowy "bagaż". Modelka i piłkarz zaliczyli rozstanie, ale dali sobie drugą szansę. Teraz podobno ich relacja wkracza w przełomowy moment. Jak informuje "Plotek", była gwiazda "Top Model" i piłkarz zostaną rodzicami.

Jakub Rzeźniczak to piłkarz nie tylko o sporym dorobku sportowym, ale także i związkowym. Jego byłe partnerki oraz kobiety, z którymi się spotykał (a także te, o których w kontekście związku z Rzeźniczakiem spekulowano) można by zebrać w dość dużą listę. Czyżby jednak sportowiec postanowił się ustatkować? Świadczyć o tym mogą doniesienia serwisu "Plotek", zgodnie z którymi obecna dziewczyna Rzeźniczaka, była gwiazda " Top Model" - Magdalena Stępień, jest w ciąży.

Zobacz także: Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień znów są razem? Modelka dała mu drugą szansę?

Jakub Rzeźniczak i Magda Stępień będą rodzicami?

Jak informowaliśmy latem, po kilku miesiącach przerwy Rzeźniczak i Stępień znów zaczęli się spotykać i coraz więcej wskazywało na to, że znowu są razem. Było to o tyle zaskakujące, że dopiero co "zaliczyli" rozstanie, spowodowane zdradą ze strony piłkarza. Modelka w jasny sposób wyraziła się na ten temat w wywiadzie dla "Plotka". "Byłam bardzo zakochana, to dobry mężczyzna, ale to, co dziś zobaczyłam, bardzo mnie zaskoczyło. To i tak już wszystko bez znaczenia, muszę wrócić do realizacji własnych celów" - powiedziała wtedy.

Tym bardziej sensacyjne wydają się kolejne doniesienia portalu, ktory - powołując się na "osobę z otoczenia" - sugeruje, że Magdalena Stępień jest w ciąży.

"Miłość Magdy i Kuby kwitnie. O dziecku myśleli już od jakiegoś czasu. Teraz ich marzenie o założeniu rodziny zaczyna się spełniać, ponieważ Magdzie udało się zajść w ciążę. Jest bardzo szczęśliwa i podekscytowana" - przekonuje informator "Plotka".

Czy rzeczywiście Jakub Rzeźniczak i Magda Stępień będą mieli dziecko? Do tej pory żadne z nich nie skomentowało tych doniesień. Przypomnijmy, że dla piłkarza byłoby to już drugie dziecko. W 2016 roku poślubił swoją wielką miłość, modelkę Edytę Zając, z którą jednak rozwiódł się w atmosferze skandalu, bowiem zdradził żonę, a efektem zdrad jest właśnie jego pierwsze dziecko.

RadioZET.pl/Plotek/AS