Zamknij

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień znów są razem? Modelka dała mu drugą szansę?

01.07.2020 13:52
Jakub Rzeźniczak
fot. VIPHOTO/East News

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień-Kolesnikow byli ze sobą od marca. Ich związek nie trwał jednak długo, bo piłkarz przyłapany został z inną kobietą. Modelka podjęła szybką decyzję o rozstaniu. Teraz obydwoje pochwalili się zdjęciami z tego samego miejsca. Czyżby Magda dała Jakubowi drugą szansę?

Kuba Rzeźniczak nie może chyba narzekać na nudę w życiu miłosnym. Można powiedzieć, że ostatnio jego obiekty westchnień zmieniają się jak w kalejdoskopie. Piłkarz, który w 2016 roku poślubił swoją wielką miłość - Edytę Zając, by po pewnym czasie doczekać się dziecka z zupełnie inną kobietą, od niedawna spotykał się z uczestniczką "Top Model", Magdą Stępień-Kolesnikow. Niestety, któregoś dnia paparazzi przyłapali go z niejaką Karoliną, co zakończyło się zakończeniem związku.

"Byłam bardzo zakochana, to dobry mężczyzna, ale to, co dziś zobaczyłam, bardzo mnie zaskoczyło. To i tak już wszystko bez znaczenia, muszę wrócić do realizacji własnych celów" - mówiła Stępień w wywiadzie dla Plotka. Czyżby jednak zmieniła plany mimo wszystko Kubie wybaczyła?

Kuba Rzeźniczak przyłapany na zdradzie

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień-Kolesnikow znów razem?

Dowodem na to, że Rzeźniczak i Kolesnikow wrócili do siebie mają być zdjęcia, jakimi tych dwoje podzieliło się na Instagramie. Choć nie pozują razem, to jednak dokładnie ten sam kadr z charakterystycznym, przewracającym się drzewem, nie pozostawia wątpliwości, że są tam we dwoje. Do tego ta sama lokalizacja: Rozewie Plaża oraz wymowny wpis Magdy:

"Szczęście przychodzi wtedy, gdy przestajesz narzekać na problemy, które masz, i zaczynasz doceniać to, jak wiele innych masz już za sobą".

rzezniczak
fot. Rzeźniczak

Magda, dodatkowo, zamieściła też wymowny hashtag: #amazingweekendwithmylove. Chyba wszystko jasne: dała Kubie drugą szansę.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/AS