Zamknij

Jakub Rzeźniczak już w nowym związku. Piłkarz potwierdził to w sieci

04.08.2021 16:17
Jakub Rzeźniczak
fot. VIPHOTO/East News

Jakub Rzeźniczak dopiero co rozstał się z Magdaleną Stępień, która urodziła jego drugie dziecko, a już jest w nowym związku. Piłkarz potwierdził to w sieci, zmieniając swój status w mediach społecznościowych.

Jakub Rzeźniczak od długiego czasu wiele uwagi mediów skupia nie jako piłkarz, a jako bohater licznych afer miłosnych. Sportowiec nie ukrywał nigdy, że ma słabość do kobiet, a dowodem tego są częste dość zmiany partnerek. Zdawało się, że to się zmieni, kiedy Rzeźniczak ożenił się z Edytą Zając. Niestety, ta wniosła pozew o rozwód, kiedy dowiedziała się, że piłkarz ma nieślubne dziecko. Wtedy on szybko znalazł nowy obiekt westchnień i nie czekając jeszcze na rozwód, związał się z Magdaleną Stępień. Związek z modelką nie potrwał długo, bo ta szybko odkryła, że piłkarz ją zdradził. Nakryła go wręcz na gorącym uczynku. Postanowiła mu jednak wybaczyć i po kilku miesiącach zaufała na nowo.

Jak ujawniła Stępień w niedawnym wywiadzie, ona i Rzeźniczak byli w sobie bardzo zakochani, a kiedy okazało się, że zostaną rodzicami, bardzo się cieszyli. Niestety, sprawy zaczęły się komplikować i jeszcze zanim doszło do porodu, piłkarz zdążył się rozstać z matką swojego drugiego dziecka i związać z inną kobietą. Co ciekawe, z niektórych źródeł wynika, że sportowiec mógł spotykać się z kobietą już od maja.

Zobacz także: Klaudia Halejcio przeżywa pierwszy kryzys jako mama. "Nie wiem, jak mam sobie z tym poradzić"

Jakub Rzeźniczak potwierdził nowy związek w mediach społecznościowych

Jak widać, znajomość Rzeźniczaka z następczynią Magdaleny Stępień układa się na tyle dobrze, że piłkarz postanowił oficjalnie potwierdzić, że jest w nowym związku. Zrobił to tak, jak dziś najprościej: za pośrednictwem statusów w mediach społecznościowych. Na Facebooku oświadczył, że jest w związku z Pauliną Nowicką. Dotąd żadne z nich nie chciało komentować sensacji na swój temat, choć nie zaprzeczali. Najwyraźniej podjęli decyzję o tym, w którą stronę rozwija się ich znajomość.

Kim jest nowa dziewczyna Rzeźniczaka? To osoba związana z klubem Stal Rzeszów, gdzie zajmuje się marketingiem.

Co ciekawe, w jednym z niedawnych postów Magda Stępień poinformowała, że rozstanie z Rzeźniczakiem było spowodowane m.in. jej wahaniami nastrojów, które nasiliły się w ciąży, a piłkarz nie mógł tego już dłużej znieść. Internauci na ten temat mają jednak swoje zdanie i przekonują, że jeśli była to poważna miłość, to nie jest możliwe, by odpowiedzialny mężczyzna tak nagle był w stanie odejść od kobiety, która za chwilę urodzi jego dziecko. Co więcej - tak szybko znaleźć nowy obiekt westchnień.