Zamknij

Jakub Rzeźniczak pokazał 3-letnią córkę Inez. "Ależ podobna do taty" [FOTO]

Sylwia Wamej
26.05.2020 11:07
Jakub Rzeźniczak pokazał 2-letnią córkę Inez. "Ależ podobna do taty" [FOTO]
fot. Michał Klag/ Reporter/ East News

Jakub Rzeźniczak po raz pierwszy pokazał swoją córeczkę - 3-letnią Inez. Piłkarz opublikował fotografie z rodzinnej sesji zdjęciowej, które zachwyciły jego fanów. "Twoja kopia Kubuś" - piszą internauci.

Jakub Rzeźniczak pokazał 3-letnią córkę Inez. Piłkarz pochwalił się rodzinną sesją zdjęciową

Jakub Rzeźniczak pokazał, jak wygląda jego córeczka  3-letnia Inez. Sportowiec opublikował na swoim Instagramie kilka zdjęć z rodzinnej sesji. Fotografie, na których Jakub Rzeźniczak bawi się z córeczką i jest w nią wpatrzony niczym w obrazek, bardzo spodobały się fanom. Internauci podkreślają niezwykłe podobieństwo Inez do słynnego taty. "Twoja kopia, Kubuś" - piszą.

Inez przyszła na świat, gdy Jakub Rzeźniczak był mężem Edyty Zając. Informacja o tym, że piłkarz Wisły Płock ma dziecko z inną kobietą, zelektryzowała polskie media. Piłkarz podkreślał, że ma kontakt z dzieckiem  i uczestniczy w jego wychowaniu, choć jak mówił, przez pierwsze lata był nieobecny przy Inez.

Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając rozstali się

Jak się okazuje, cała sytuacja miała negatywny wpływ na małżeństwo Rzeźniczaka z piękną modelką - Edytą Zając. Para postanowiła się rozstać.

W jednym z wywiadów  Jakub Rzeźniczak podkreślał, że bardzo źle się czuje ze zdradą małżeńską.

"Bardzo źle, bo już tego nie zmienię, bo choć chciałbym cofnąć czas, nie jestem w stanie. Najgorzej, że zrobiłem to Edycie. Wiem, jak dobrą jest osobą, nie powinno jej to spotkać" - opowiadał w rozmowie dla "Przeglądu Sportowego". Wygląda jednak na to, że Edyta i Jakub nie doszli do żadnego porozumienia i każdy z nich ma teraz swoje życie.

 

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/SW