Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Jakub Rzeźniczak potwierdził, że ma córkę. Jej mamą nie jest jednak Edyta Zając-Rzeźniczak

25.06.2019 11:15

Jakub Rzeźniczak wreszcie potwierdził doniesienia o tym, że ma dziecko - uroczą córeczkę. Mamą dziewczynki nie jest jednak żona piłkarza - Edyta Zając-Rzeźniczak.

Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak fot. Mateusz Jagielski/ East News

Jakub Rzeźniczak potwierdził, że ma dziecko

Jakub Rzeźniczak przyznał, że ma dziecko. Plotki o tym, że sportowiec ma córkę z inną kobietą krążyły już jakiś czas temu. W rozmowie z portalem Weszlo.com potwierdził te doniesienia.

"Nie mam w zwyczaju komentować życia prywatnego, dlatego powiem krótko. Tak, mam córkę, którą bardzo kocham. I wbrew temu, co się pisze, mam z nią stały kontakt i razem z jej mamą uczestniczę w jej wychowaniu" - powiedział piłkarz.

Plotkuje się, że w małżeństwie Edyty Zając i Jakuba Rzeźniczaka nie jest dobrze. Sami zainteresowani mieli się rozstać ze sobą na dobre. Choć ich relacja od początku była burzliwa, w 2016 roku zakochani postanowili się pobrać. Na Instagramie Edyty próżno szukać wspólnych zdjęć z mężem. Modelka miała też przestać obserwować męża na Instagramie.

Edyta Zając-Rzeźniczak i Jakub Rzeźniczak. To koniec ich małżeństwa?

Oliwy do ognia dolały też ostatnie zdjęcia Jakuba Rzeźniczaka z Candy Girl, jednak Barbara Hetmańska zdementowała doniesienia, że ją i Rzeźniczaka łączy coś więcej, niż koleżeństwo.

Mimo zawirowań w życiu prywatnym Jakuba Rzeźniczaka, zarówno on, jak i Edyta Zając nie skomentowali rzekomego rozstania.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń