Zamknij

Jakub Rzeźniczak potwierdził, że ma córkę. Jej mamą nie jest jednak Edyta Zając-Rzeźniczak

Sylwia Wamej
25.06.2019 11:15
Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Jakub Rzeźniczak wreszcie potwierdził doniesienia o tym, że ma dziecko - uroczą córeczkę. Mamą dziewczynki nie jest jednak żona piłkarza - Edyta Zając-Rzeźniczak.

Jakub Rzeźniczak potwierdził, że ma dziecko

Jakub Rzeźniczak przyznał, że ma dziecko. Plotki o tym, że sportowiec ma córkę z inną kobietą krążyły już jakiś czas temu. W rozmowie z portalem Weszlo.com potwierdził te doniesienia.

"Nie mam w zwyczaju komentować życia prywatnego, dlatego powiem krótko. Tak, mam córkę, którą bardzo kocham. I wbrew temu, co się pisze, mam z nią stały kontakt i razem z jej mamą uczestniczę w jej wychowaniu" - powiedział piłkarz.

Plotkuje się, że w małżeństwie Edyty Zając i Jakuba Rzeźniczaka nie jest dobrze. Sami zainteresowani mieli się rozstać ze sobą na dobre. Choć ich relacja od początku była burzliwa, w 2016 roku zakochani postanowili się pobrać. Na Instagramie Edyty próżno szukać wspólnych zdjęć z mężem. Modelka miała też przestać obserwować męża na Instagramie.

Edyta Zając-Rzeźniczak i Jakub Rzeźniczak. To koniec ich małżeństwa?

Oliwy do ognia dolały też ostatnie zdjęcia Jakuba Rzeźniczaka z Candy Girl, jednak Barbara Hetmańska zdementowała doniesienia, że ją i Rzeźniczaka łączy coś więcej, niż koleżeństwo.

Mimo zawirowań w życiu prywatnym Jakuba Rzeźniczaka, zarówno on, jak i Edyta Zając nie skomentowali rzekomego rozstania.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW