Zamknij

Jakub Rzeźniczak żałuje, że zdradził Edytę Zając. Piłkarz chciałby uniknąć rozwodu

Judyta Wanicka
07.10.2019 17:39
Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Jakub Rzeźniczak przyznał się, że zdradził Edytę Zając i ma nieślubne dziecko. Piłkarz Wisły Płock wyznał w rozmowie z "Przeglądem sportowym", że skrzywdził żonę i chciałby cofnąć czas. Rzeźniczak wciąż ma nadzieję, że nie dojdzie do rozwodu, a była ukochana jeszcze do niego wróci.

To już pewne: Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak rozwodzą się. Modelka zdecydowała się złożyć pozew rozwodowy, gdy wyszło na jaw, że mąż zdradził ją i ma nieślubne dziecko. We wrześniu Miss Polonia 2014 potwierdziła, że jej małżeństwo z piłkarzem Wisły Płock jest już przeszłością.

Muszę przyznać, że ostatni okres nie jest dla mnie zbyt przychylny. Swoje przeszłam. Przyszedł czas żebym to powiedziała, że moje małżeństwo zakończyło się. Podjęłam kroki rozwodowe – wyznała w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

Jakub Rzeźniczak do tej pory unikał publicznych rozmów na temat rozpadu małżeństwa z Edytą Zając. Otworzył się dopiero w wywiadzie z "Przeglądem sportowym", w którym zdobył się na szczerze wyznanie i opowiedział o zdradzie oraz nieślubnej córce.

Jakub Rzeźniczak przyznał się do zdrady i nieślubnego dziecka

Były reprezentant Polski żałuje, że przez swój wybryk skrzywdził żonę. Nie ukrywa, że teraz, gdy ma przed sobą sprawę rozwodową, chciałby cofnąć czas i na nowo ułożyć sobie związek z Edytą.

Czuję się bardzo źle, bo już tego nie zmienię, bo choć chciałbym cofnąć czas, nie jestem w stanie. Najgorzej, że zrobiłem to Edycie. Wiem, jak dobrą jest osobą. Nie powinno jej to spotkać – powiedział w rozmowie z "Przeglądem sportowym".

Piłkarz odniósł się do krzywdzących opinii, które od początku towarzyszyły jego związkowi z Edytą, że piękna modelka była z nim jedynie dla pieniędzy. Zarówno z jego jak i jej strony była to prawdziwa miłość. Obrońca Wisły Płock wciąż ma nadzieję, że dawne uczucia odżyją i Edyta kiedyś do niego wróci. Z tego powodu nie chce usuwać tatuażu z jej imieniem.

Bardzo mi się nie podoba, że wiele osób ją oczernia, mówi, że była ze mną dla kasy, dla drogich torebek. To totalna bzdura, szczerze mówiąc Edyta więcej zarobiła w życiu ode mnie. Po prostu mnie kochała. Ja ją oczywiście też, zresztą myślę, że ja ją wciąż kocham i to z wzajemnością. Ale tak się ułożyło, że teraz nie jest kolorowo. Ale życie jest długie, szalone, więc kto wie... Jeszcze się przecież nie rozwiedliśmy – powiedział.

Ja swojej żonie życzę jak najlepiej. Chcę, aby była szczęśliwa. Tak się nasze życie ułożyło, że na tę chwilę nie jesteśmy razem. Ale wiemy, jak los bywa szalony. Zobaczymy, co będzie dalej - mówił piłkarz.

O pojednanie może być jednak trudno, ponieważ Jakub Rzeźniczak ma nieślubną córkę. Edycie trudno było się pogodzić z faktem, że jej mąż doczekał się dziecka w pozamałżeńskim związku. Piekarz sam długo nie potrafił uporać się z tą myślą. Aż dwa lata zajęło mu, by czynnie włączyć się w wychowywanie dziewczynki.

Dziś cieszę się, że mam śliczną córkę. Przez pierwsze dwa lata nie brałem czynnego udziału w jej wychowaniu, dwa razy do roku byłem w Polsce, nie miałem więc takiej możliwości - powiedział w rozmowie z "Przeglądem sportowym". Podkreślił jednocześnie, że problemy w życiu osobistym nigdy nie miały negatywnego wpływu na jego grę na boisku.

Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak rozwodzą się

Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając pobrali się 11 czerwca 2016 roku. Popularny piłkarz i początkująca modelka przysięgali sobie wierność podczas wystawnego ślubu, o którym rozpisywały się plotkarskie media. Wkrótce jednak małżeństwo zaczęło przeżywać pierwszy poważny kryzys. Sytuacja pogorszył się, gdy piłkarz przyjął ofertę z jednego z azerskich klubów i wyjechał na kontrakt do Azerbejdżanu. Niestety bez żony. Edyta nie chciała wyprowadzać się z Polski, ponieważ tu odnosiła sukcesy w modelingu. Po pewnym czasie wyszło na jaw, że Jakub Rzeźniczak zdradził Edytę i ma nieślubną córkę. Gdy po fali plotek w czerwcu piłkarz publicznie przyznał się do zdrady, modelka zdecydowała się zakończyć małżeństwo.

RadioZET.pl/jw