Zamknij

Jakub Stępniak nie żyje. Polski celebryta znany jako Kuba Ka miał 35 lat

14.05.2021 18:52
Jakub Stępień Kuba Ka
fot. Celebrity Monitor/Splash News/East News

Jakub Stępniak nie żyje. Polski celebryta znany był w Stanach Zjednoczonych jako Kuba Ka. Informację o nagłej śmierci 35-latka przekazała jego mama w mediach społecznościowych.

Jakub Stępniak nie żyje. Celebryta pochodzący z Gdańska zdobył popularność po wyprowadzce do Stanów Zjednoczonych. W USA został zauważony i wkroczył do show-biznesu, znany jako Kuba Ka. Gwiazdy i media określały go także mianem "króla popu z Polski". Teraz o śmierci 35-latka poinformowała jego mama. Okazuje się, że Jakub Stępniak od wielu miesięcy poważnie chorował.

- Zmarł we śnie, w domu, wyczerpany po półrocznej chorobie. Kochał ludzi i sztukę. Był piękny wewnątrz i na zewnątrz, był bardzo utalentowanym i dobrym człowiekiem - napisała na Facebooku Tina Trozzo, mama Kuby.

Zobacz także: Mariusz Adam Ryjek nie żyje. Prokuratura zleciła sekcję zwłok 35-latka

Jakub Stępniak znany jako Kuba Ka nie żyje. Miał 35 lat

- Choroba mojego syna zaczęła się pół roku temu od infekcji skóry. Kuba był w wielu klinikach [...] Lekarze jednak ignorowali jego przypadek, nie było żadnej diagnozy [...] Mój syn cierpiał straszny ból, rany na skórze wywołały zapalenie na całym ciele. Odszedł we śnie kompletnie wyczerpany, bez żadnej diagnozy i prawdziwej opieki medycznej w najpiękniejszym mieście na świecie - Los Angeles - opowiedziała o chorobie syna Tina Trozzo.

Jakub Stępniak już od młodych lat interesował się światem show-biznesu. Jako nastolatek organizował m.in. koncerty charytatywne, z których zyski przeznaczał na schroniska dla zwierząt. Ostatecznie jednak wraz z rodziną przeprowadził się do Los Angeles.