Zamknij

Jakub Żulczyk ma koronawirusa. "Nie zaraziłem się na protestach"

30.10.2020 12:20
Jakub Żulczyk
fot. Jan Bielecki/ East News

Jakub Żulczyk ma koronawirusa. Pisarz i scenarzysta poinformował fanów o swojej chorobie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Podkreślił jednak, że nie zaraził się na protestach.

Jakub Żulczyk jest kolejną znaną osobą, którą dopadł koronawirus. Pisarz za pośrednictwem mediów społecznościowych podkreślił, że przechodzi koronawirusa. Żulczyk ubolewa nad tym, że nie będzie mógł być na kolejnych protestach, w których do tej pory aktywnie brał udział. 37-latek zdradził też, jak się obecnie czuje i zachęcił wszystkich do piątkowych protestów, które mają się odbyć się po południu w Warszawie.

Zobacz też:  Anna Czartoryska-Niemczycka przeszła koronawirusa. Opisała chorobę 

Jakub Żulczyk zarażony koronawirusem. "Nie zaraziłem się na protestach"

"Drodzy, mam Covida, co jest o tyle przykre, że nie mogę być jutro na proteście. Czuję się w miarę ok, jak przy lekkiej grypie, ale wiem, że mam tutaj farta. Nie zaraziłem się na protestach, jestem tego pewien (bo wiem, w jakich okolicznościach się zaraziłem), ale obalcie jutro ten rząd w maseczce na nosie i ustach, proszę" - podkreśla pisarz.
W dalszej części posta Żulczyk nie przebiera w słowach jeśli chodzi o polityków, m.in. Jarosława Kaczyńskiego oraz Krzysztofa Bosaka.W komentarzach pisarz dostał mnóstwo wsparcia od swoich fanów, którzy życzą mu zdrowia oraz zapowiadają swój udział w piątkowych marszach.Koronawirusem zaraża się coraz więcej znanych i lubianych. W ostatnim czasie choroba dopadła m.in. Maję Ostaszewską, Annę Czartoryską-Niemczycką i Dorotę Gardias.

RadioZet.pl