Zamknij

James Middleton i Alizee Thevenet wzięli ślub. Brat księżnej Kate pokazał zdjęcie z żoną [FOTO]

13.09.2021 09:32
James Middleton i Alizee Thevenet
fot. Rex Features/East News

James Middleton, brat księżnej Kate, stanął na ślubnym kobiercu. W mediach społecznościowych pokazał zdjęcie ze świeżo upieczona małżonką Alizee Thevenet. Zdradził, gdzie odbyła się ceremonia.

Brytyjska rodzina królewska to najpopularniejsza monarchia na świecie, uwielbiana przez miliony fanów. Ci mają jednak swoich faworytów i osoby, z którymi nie sympatyzują. Za "czarną owcę" powszechnie uważana jest Meghan Markle, z kolei za przykład przystosowania się do protokołu i odpowiedniej postawy stawiana jest Kate Middleton, małżonka księcia Williama. Księżna Cambridge dołączyła do monarchii w 2011 roku, jest matką książąt Jerzego i Ludwika oraz księżnej Karoliny. Mocno zaangażowana w działalność charytatywną, jest jedną z ulubienic wielbicieli otoczenia królowej Elżbiety II.

Nic dziwnego, że popularnością cieszą się także najbliżsi Kate, między innymi brat James, najmłodsze dziecko Carole i Michaela Middletonów. Biznesmen, który według medialnych doniesień zmagał się z zawodowymi kłopotami, jest w stałym kontakcie z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Chętnie dzieli się między innymi zdjęciami z ukochaną Alizee Thevenet, analityczką finansową. Para zaręczyła się w 2019 roku, a teraz w sieci pojawiła się radosną nowiną. James i Alizee stanęli na ślubnym kobiercu.

James Middleton wziął ślub. Brat księżnej Kate ożenił się z Alizee Thevenet

Na profilu Jamesa Middletona na Instagramie pojawił się nowy wpis, w którym poinformował, że on i Alizee Thevenet są małżeństwem. Opublikował także uroczą fotografię z ukochaną.

- Pan i pani Middleton. Wczoraj poślubiłem miłość mojego życia w otoczeniu rodziny, przyjaciół i oczywiście kilku psów, w pięknej wiosce Bormes-les-Mimosas. Słowa nie opiszą tego, jaki jestem szczęśliwy - czytamy.

W komentarzach pod wpisem brata księżnej Kate pojawiło się wiele komentarzy z gratulacjami i najlepszymi życzeniami na nowej drodze życia. My oczywiście dołączamy do nich. Przypomnijmy, że Middleton i Thenevet planowali ślub niedługo po zaręczynach, ale nie mogli zrealizować planu z powodu pandemii koronawirusa.