Zamknij

Jamie Foxx w żałobie. Nie żyje młodsza siostra znanego aktora

27.10.2020 17:06
Jamie Foxx
fot. CHRIS DELMAS/AFP/East News

Jamie Foxx jest w żałobie po śmierci ukochanej siostry. DeOndra Dixon urodziła się z zespołem Downa. Zmarła w wieku 36 lat.

Jamie Foxx poinformował internautów o śmierci swojej młodszej siostry. 52-letni aktor znany przede wszystkim z takich filmów, jak "Django", "Prawo zemsty", "Zakładnik", "Baby Driver" oraz "Niesamowity Spider-Man 2" od wielu lat pomagał spełniać marzenia DeOndra Dixon. 32-latka urodziła się z zespołem Downa. W 2009 r. otrzymała nagrodę Global Down Syndrome Foundation. Później została także ambasadorką fundacji.

- Moja piękna kochająca siostra DeOndra dokonała przejścia... Mówię tak, ponieważ zawsze będzie żyła... Każdy, kto znał moją siostrę… wiedział, że jest jasnym światłem. Nie potrafię powiedzieć, ile razy urządzaliśmy imprezy w domu, gdy ona weszła na parkiet i skradła całe show… Wiem, że jest teraz w niebie, tańczy ze skrzydłami - napisał o zmarłej siostrze aktor i piosenkarz.

Zobacz także: Książę Azim nie żyje. Syn sułtana Brunei i celebryta z Hollywood miał 38 lat

Jamie Foxx stracił młodszą siostrę

Siostra Jamiego Foxxa uwielbiała tańczyć i marzyła o tym, żeby zostać zawodową tancerką. Aktor i piosenkarz pomagał jej spełniać te marzenia.

-  Mój brat dał mi szansę zrobienia kilku wyjątkowych rzeczy. Tańczyłam w jego teledysku "Blame It". Tańczyłam na scenie na niektórych jego koncertach w całym kraju. I zgadnij co? Tańczyłam na Grammy - powiedziała z radością w jednym z wywiadów.

Fani składają kondolencje Jamiemu oraz pozostałym członkom jego rodziny.