Zamknij

Jan Borysewicz złożył życzenia urodzinowe 23-letniej córce. Tak wygląda Alicja Borysewicz [FOTO]

Sylwia Wamej
02.07.2020 17:05
Jan Borysewicz złożył życzenia urodzinowe 23-letniej córce. Tak wygląda Alicja Borysewicz [FOTO]
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Jan Borysiewicz opublikował na swoim Instagramie życzenia urodzinowe dla 23-letniej córki Alicji. Jak wygląda i czym się zajmuje młodsza latorośl gwiazdora Lady Pank?

Jan Borysiewicz złożył życzenia urodzinowe 23-letniej córce Alicji Borysewicz

Jan Borysewicz na swoim Instagramie prezentuje muzykę, archiwalne fotografie z kolegami z Lady Pank, ale również zdjęcia prywatne. Ostatnio Lider Lady Pank złożył życzenia urodzinowe córce Alicji, która skończyła 23 lata. "Kochanie, wszystkiego najlepszego na Twoje 23 urodziny. Kocham Cię" - napisał muzyk, dodając archiwalne zdjęcie kilkuletniej córki. Alicja Borysiewicz jest owocem związku Jana Borysiewicza i drugiej żony -Patrycji Sinkowskiej.

Alicja Borysewicz: Tak wygląda młodsza córka Jana Borysewicza

Z instagramowego profilu Alicji Borysewicz można dowiedzieć się, że 23-latka mieszka ze swoją mamą we Włoszech. Młodsza córka Jana Borysewicza skończyła studia na wydziale prawa Università Roma Tre. Na Instagramie publikuje sporo swoich zdjęć, ale również wspólnych, romantycznych fotografii ze swoim chłopakiem.

Jan Borysiewicz jest ojcem dwóch córek: starszej - Joanny z małżeństwa z Danutą Borysiewicz i Alicji z drugą żoną - Patrycją Sinkowską.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl