Zamknij

Jan Dąbrowski o ojcostwie. "To jest moje oczko w głowie"

Patrycja Chudolińska
05.02.2020 16:40
Jan Dąbrowski
fot. Instagram/@jdabrowsky

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz zostali rodzicami. Para powitała niedawno na świecie swoją pierwszą córeczkę, Polę. Mimo młodego wieku oboje podchodzą do rodzicielstwa bardzo poważnie i odpowiedzialnie. Jan Dąbrowski zdradził, jak odnalazł się w roli taty.

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz zostali rodzicami

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz powitali niedawno swoją pierwszą córeczkę, Polę. 23-letni twórca internetowy podczas rozdania nagród Bestsellery Empiku 2019 zdradził mediom, jak odnalazł się w roli młodego ojca.

- Jak się spogląda w takie małe, piękne oczy, to się człowiek zakochuje. To jest moje oczko w głowie. Z ręką na sercu - na porodówce płakałem. Jak wróciłem z porodówki, znowu płakałem. Teraz co jakiś czas mam tak, że patrzę na te oczy i myślę sobie: "nie płacz, nie płacz" - otworzył się przed dziennikarzami Jan Dąbrowski.

Gwiazdor przyznał, że stres podczas wręczania nagrody na imprezie Empiku jest troszeczkę większy niż ten, który odczuwał na porodówce. Radość z narodzin dziecka była jednak nieporównywalnie większa.

Jakim tatą jest Jan Dąbrowski?

Youtuber przyznał, że w jego oczach Sylwia po zostaniu mamą jest jeszcze piękniejsza. Sam nie dowierza, że jest "w tak dobrej formie" od razu po porodzie.

- Jest wspaniale. Jestem bardzo szczęśliwy, troszeczkę rzeczywiście zmęczony, bo trzeba trochę w nocy pochodzić, pousypiać. Ale mimo wszystko jestem bardzo szczęśliwy. Ten widok, jak ma otwarte oczka - po prostu zapominam o całym smutku, stresie i zmęczeniu - zdradził w rozmowie z "Plotkiem".

23-latek stwierdził, że choć czyta komentarze fanów na temat wychowywania dziecka, nie bierze wszystkich pouczeń do siebie. Niektóre porady są cenne, jednak często spotyka się z krytyką i hejtem.

- To nie za bardzo pomaga - podsumował.

RadioZET.pl/PCh