Zamknij

Jan Dąbrowski pokazał urocze zdjęcie z córeczką i ukochaną: "Poród to niełatwa sztuka"

Sylwia Wamej
21.01.2020 10:52
Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz
fot. Piotr Molecki/ East News

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz tydzień temu zostali rodzicami wyczekanej córeczki - Poli. Młodzi rodzice nie posiadają się ze szczęścia. Świeżo upieczony tato opublikował urocze rodzinną fotografię i pokusił się o podsumowanie tego niezwykłego dla niego czasu.

Jan Dąbrowski pokazał rodzinne zdjęcie z córeczką Polą i ukochaną Sylwią Przybysz

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz tydzień temu zostali rodzicami córeczki Poli. Młodzi rodzice są bardzo podekscytowani nową rolą w swoim życiu. Jan Dąbrowski opublikował niedawno rodzinne zdjęcie, na którym pozuje z partnerką- Sylwią i ukochaną córeczką - Polą. Jan Dąbrowski opublikował szczery wpis, w którym napisał, że nie ukrywa dumy. Dodał też, że pociecha nie będzie za często pokazywana w mediach społecznościowych.

"Tydzień temu, 14.01.2020 o 10:27 na świat przyszedł mój aniołek - Pola Dąbrowska. Zakochałem się w niej od razu i w momencie gdy tylko ujrzałem jej główkę, to popłakałem się ze szczęścia. To były dłuugie, ciężkie dwa dni, w trakcie których, jeszcze bardziej stałem się dumny z mojej kochanej @sylwiaprzybysz i każdej mamy na świecie. Poród to niełatwa sztuka. Kobiety, jesteście WIELKIE!

Dzisiaj, gdy już kilka dni minęło od przywiezienia małej do domu, jestem jeszcze bardziej szczęśliwy, że mamy taki mały skarb. Dziękujemy Wam za miłe słowa, gratulacje i porady. Uczymy się każdego dnia, jak być lepszymi rodzicami. Chcielibyśmy zachować jak najwięcej prywatności naszego bobasa i owszem - raz na jakiś czas zobaczycie go na naszych social mediach, bo jesteśmy z niej niesamowicie dumni i chcemy dokumentować Poli rozwój, jednak z troski o jej dobro, nie będziemy nagrywać z aniołkiem odcinków, brać przed kamery, czy też zakładać fanpage - prosiłbym też Was o to, ponieważ powstało już milion kont Poli Dąbrowskiej. Dziękujemy! Trzymajcie za nas kciuki" - napisał Jan Dąbrowski na Instagramie.

Sylwia Przybysz pokazała zdjęcie małej Poli na Instagramie

Sylwia Przybysz chętnie dokumentowała swoją ciążę w mediach społecznościowych. Młoda mama, choć nie chce zalewać swoich fanów zdjęciami małej Poli, tuż po porodzie zdecydowała się udostępnić fotografie malutkiej Poli.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW