Zamknij

To on zastąpi Agustina Egurrolę w "Mam talent". Sprawdzi się w roli jurora?

23.05.2021 23:27
Jan Kliment
fot. Michal Dubiel/REPORTER/EAST NEWS

Tancerz Jan Kliment będzie nowym jurorem "Mam talent" i zastąpi na tym miejscu Agustina Egurrolę, który odszedł do programu TVP.

Jan Kliment nowym jurorem " Mam talent" - poinformował serwis "Wirtualne Media". Do tej pory Kliment znany był przede wszystkim jako tancerz, występujący w " Tańcu z gwiazdami". Kiedy Agustin Egurrola ogłosił swój "transfer" z TVN do TVP 2, losy popularnego show nie były jeszcze pewne (co było zresztą jednym z powodów odejścia choreografa), jednak już teraz wiadomo, że castingi trwają, a show pojawić się ma w jesiennej ramówce stacji.

Zobacz także: Mam Talent: 3-letni Rafał zachwycił jurorów recytacją "Pana Tadeusza". Jak dziś wygląda? [FOTO]

Jan Kliment jako juror "Mam talent" zastąpi Agustina Egurrolę

Już wiadomo, że Agustina Egurrolę zastąpi Jan Kliment. Kim jest i czy sprawdzi się w nowej roli? Do tej pory mogliśmy zobaczyć go jako tancerza w "Tańcu z gwiazdami" na antenie TVN, gdzie tańczył w parze z Nataszą Urbańską, Katarzyną Grocholą, Edytą Górniak i Weroniką Marczuk. W programie występował także po jego "przejęciu" przez Polsat. Z trzema tanecznymi partnerkami doczekał się zwycięstwa w programie.

xx

Kliment jest 47-letnim czeskim tancerzem i choreografem, który ma wiele z krajowych, jak i międzynarodowych sukcesów tanecznych. Można go zobaczyć także w obsadzie spektakli muzycznych w warszawskich teatrach.

Poza Agustinem Egurrolą jurorkami show były Agnieszka Chylińska oraz Małgorzata Foremniak, które znów zobaczymy na jurorskich krzesłach. Co ciekawe, zmieni się także drugi prowadzący. Przypomnijmy, że do tej pory program prowadził duet Szymon Hołownia i Marcin Prokop. Ten pierwszy, w związku z wejściem do świata polityki z programu zrezygnował. Póki co, nie wiemy, kto go zastąpi, ale Prokop już informował w swoich social mediach o trwających poszukiwaniach.

Jak Jan Kliment wypadnie jako juror "Mam talent" i co o tej zmianie myślą fani programu? Na instagramowym profilu show internauci w różny sposób komentują tę zmianę, ale na prawdziwe oceny przyjdzie czas jesienią.

xx