Zamknij

Jan Komasa trafił do szpitala. Reżyser "Bożego Ciała" zasłabł w kinie

Sylwia Wamej
16.01.2020 11:20
Jan Komasa
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/East News

Jan Komasa trafił do szpitala. Jak donosi WP. Film reżyser nominowanego do Oscara "Bożego Ciała" zasłabł w kinie i został przewieziony do szpitala, ze względu na złe samopoczucie.  Filmowiec trafił pod opiekę amerykańskich lekarzy, gdyż od kilkunastu dni przebywa w Los Angeles w związku z promocją filmu. Stan zdrowia reżysera skomentowała jego agentka - Aleksandra Sikora.

Jan Komasa trafił do szpitala. Reżyser "Bożego Ciała" źle się poczuł w kinie

Jan Komasa ma bardzo intensywny czas w swoim życiu. Najnowszy film reżysera "Boże Ciało" został nominowany do Oscara w kategorii "Najlepszy film nieanglojęzyczny". Jan Komasa od kilkunastu dni przebywa w Los Angeles w związku z promocją filmu za granicą.

Niestety, jak donosi WP.Film reżyser zasłabł i  musiał trafić do szpitala, ze względu na złe samopoczucie. Jan Komasa miał spotkać się we wtorkowy wieczór z widzami po przedpremierowym seansie "Bożego Ciała", na który zgromadziło się mnóstwo widzów. Jak się okazuje, 38-letni reżyser nie mógł jednak wziąć udziału w dyskusji z fanami ze względu na kiepskie samopoczucie.

Jan Komasa
fot. Artur Zawadzki/Reporter/East News

Jan Komasa w szpitalu. Co dolega reżyserowi?

Choć projekcja filmu odbyła się i została przyjęta za Oceanem bardzo entuzjastycznie, Jan Komasa trafił pod opiekę amerykańskich lekarzy. Podobno reżyser od dłuższego czasu skarżył się na przeziębienie, które go mocno osłabiało. Mimo stanu podgorączkowego Jan Komasa zdecydował się kontynuować kampanię "Bożego Ciała". Na razie nie wiadomo jednak, co dokładnie dolega reżyserowi.

Jan Komasa w szpitalu. Jest komentarz agentki reżysera

Jan Komasa czuje się już lepiej, a informacje o stanie zdrowia reżysera "Bożego Ciała" przekazała w rozmowie z Plotkiem agentka Jana Komasy, Alkeksandra Sikora.

"Informacje, jakie pojawiły się w mediach są skandaliczne. Wszystko jest dobrze, Janek jest już w hotelu. Śpi i był zdenerwowany, że całą noc budzili go dziennikarze. Jest zmęczony, zasłabł, ale nic wielkiego się nie stało"-  powiedziała Aleksandra Sikora.

Zagłosuj

Oglądałeś/ łaś "Boże Ciało"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/WP.Film/ SW