Zamknij

Janachowska o ślubnej stylizacji Dominiki Gwit. Co jej się nie spodobało?

Redakcja
28.01.2019 11:26
Janachowska o ślubnej stylizacji Dominiki Gwit. Co jej się nie spodobało?
fot. Instagram:@izabelajanachowska

Izabela Janachowska jest ekspertką w kwestiach organizacji wesel oraz mody ślubnej. W jednym z wywiadów skomentowała ślubną stylizację Dominiki Gwit. Zdaniem Janachowskiej kilka rzeczy można było zrobić lepiej.

Dominika Gwit wyszła za mąż w tajemnicy w lipcu 2018 roku. O życiowej zmianie poinformowała fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Pochwaliła się zdjęciami ze ślubu i wesela, na których możemy podziwiać ją w białej sukni i wianku na głowie. Aktorka znana jest z tego, że nie boi mówić się o swoich problemach z nadwagą, która nie przeszkodziła jej w zajęciu czwartego miejsca w siódmej polsatowskiej edycji „Tańca z gwiazdami”. Gwit nie ukrywa także, że wielokrotnie spotykała się z hejtem w sieci, a internauci krytykowali jej urodę i sposób ubierania się. W wywiadzie dla magazynu „Party” jej ślubną kreację postanowiła skomentować Izabela Janachowska.

ZOBACZ: Internauci skrytykowali Dominikę Gwit. "Ma Pani na sobie plandekę od Żuka?"

Izabela Janachowska to była tancerka, znana widzom między innymi z występów w „Tańcu z gwiazdami”. Gdy kontuzja nie pozwoliła jej kontynuować kariery na parkiecie, postanowiła zająć się organizacją ślubów, w czym odnalazła się doskonale. Obecnie jest jedną z czołowych ekspertek w tej dziedzinie i prowadzi trzy programy telewizyjne poświęcone tej tematyce, między innymi „Puszystą pannę młodą”.

Dominika Gwit
fot. Instagram:@dominikagwit

Izabela Janachowska oceniła ślubną stylizację Dominiki Gwit

W wywiadzie dla „Party” Janachowska zdradziła między innymi, że około 30 procent panien młodych nosi rozmiar powyżej 40. Zapytana o ocenę ślubnej stylizacji Dominiki Gwit, zdecydowała się na krótki komentarz. Według Izabeli kilka detali mogło być lepiej dopracowanych.

– Dominika mogłaby wyglądać jeszcze lepiej na swoim ślubie, gdyby skorzystała z pomocy eksperta. [...] Zdecydowała się na wianek, wianki są super, ale mam wrażenie, że trochę źle był on ułożony na głowie, bo nawet taka rzecz ma spore znaczenie, dobrze ułożony wianek może wydłużyć twarz, źle ułożony ją skraca, przez co robi się jeszcze bardziej okrągłą. [...] To są takie niuanse, o które warto dbać, i które mogłyby być lepiej dopilnowane.

Być może Dominika weźmie ślubne porady Janachowskiej przy komponowaniu swoich codziennych stylizacji.

ZOBACZ: Izabela Janachowska jest w ciąży. Kiedy poród?

RadioZET.pl/MF