Zamknij

Jane Seymour rozebrała się na plaży. 69-letnia aktorka wyznaje: "Nie retuszowałam żadnego z tych zdjęć" [FOTO]

Judyta Wanicka
12.03.2020 16:17
Jane Seymour
fot. Instagram:@janeseymour

Jane Seymour pochwaliła się figurą w stroju kąpielowym. Gwiazda serialu "Doktor Qinn" podkreśla, że nie przerabiała zdjęć w programie graficznym. Tak obecnie wygląda ciało 69-letniej aktorki. 

Jane Seymour zdobyła olbrzymią popularność dzięki tytułowej roli w serialu "Dr Quinn". Widzowie zapamiętali ją także jako piękną dziewczynę Bonda w filmie "Żyj i pozwól umrzeć", a także eteryczną Elise McKenna w melodramacie "Gdzieś w czasie". Aktorka ma dziś 69 lat, lecz nadal zachwyca urodą i doskonałą figurą. O tym, że czas stanął dla niej w miejscu, można przekonać się, oglądając jej ostatnie zdjęcia z plaży. Dr Quinn prezentuje się na nich fenomenalnie! 

Jane Seymour z "Dr Quinn" pozuje w stroju kąpielowym 

Jane Saymour pochwaliła się na Instagramie fotografiami z wakacji. Dobiegająca siedemdziesiątki gwiazda zaprezentowała się w kostiumach kąpielowych. Jak widać, wciąż może się poszczycić zgrabną sylwetką i młodo wyglądającym ciałem. 

Pod zdjęciami posypało się mnóstwo komplementów. Ale nie brakowało też hejetrskich wpisów sugerujących, że aktorka wyretuszowała zdjęcia w programie. Gwiazda "Dr Quinn" przekonuje jednak, że tak w rzeczywistości wygląda jej ciało. Na dowód opublikowała wideo. 

Nie przerabiałam żadnego z tych zdjęć. Pokazują mnie taką, jaka jestem. Spójrzcie zresztą na nagrania spod wodospadu - nie mam upiętych włosów ani makijażu. Dosłownie za moment zostałam zmoczona przez spadającą wodę - wyjaśniła w magazynie "People".

Figura godna pozazdroszczenia! 

Zagłosuj

Oglądałaś/Oglądałeś serial "Dr Quinn"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw