Jane Seymour w „Playboyu”: zdjęcia z sesji do magazynu [GALERIA]

12.03.2018 12:30

Pod koniec lutego 2018 zrobiło się głośno o tym, że 67-letnia aktorka Jane Seymour zdecydowała się na pozowanie dla magazynu „Playboy”. Teraz można podziwiać zdjęcia z tej sesji. Internauci są zachwyceni efektem.

Jane Seymour sesja Playboy fot. Instagram Jane Seymour

Patrząc na zdjęcia Jane Seymour do Playboya, można zastanawiać się, czy na pewno aktorka ma tyle lat. 67-letnia gwiazda, znana m.in. z roli odważnej doktor Quinn w serialu o tym samym tytule, a także „dziewczyna Bonda”, udzieliła magazynowi wywiadu, który został okraszony jej fotkami. Zdziwi się jednak ten, kto spodziewał się przesadnego negliżu i sensacji. Rezultatem sesji są zdjęcia, na których aktorka w subtelny sposób pokazuje piękno dojrzałego ciała. Seymour prezentuje się radośnie, świeżo i jest pełna energii. Zobaczcie kilka zdjęć w galerii.

Jane Seymour nie ukrywała, że bardzo cieszy się z propozycji „Playboya”. Przyznała wcześniej, że była nią bardzo podekscytowana.

„Jestem podekscytowana tym, że mogę wreszcie podzielić się tym z wami! Ostatnio wzięłam udział w sesji zdjęciowej i udzieliłam wywiadu magazynowi Playboy. Opowiedziałam o mojej karierze, mojej rodzinie. Mając 67 lat, czuję się lepiej niż kiedykolwiek” — napisała wtedy.

Pod jedną z fotek, którą gwiazda opublikowała wtedy na Instagramie, pojawiło się wiele komentarzy od zachwyconych fanów. Wszyscy są pod wrażeniem jej promiennego i młodego wyglądu. „67 lat? Mówisz poważnie? Wyglądasz olśniewająco!” — pisze jeden z internautów.

Sesja zdjęciowa odbyła się w domu aktorki.

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi