Zamknij

Jane Seymour w „Playboyu”: zdjęcia z sesji do magazynu [GALERIA]

Redakcja
12.03.2018 12:30
Jane Seymour sesja Playboy
fot. Instagram Jane Seymour

Pod koniec lutego 2018 zrobiło się głośno o tym, że 67-letnia aktorka Jane Seymour zdecydowała się na pozowanie dla magazynu „Playboy”. Teraz można podziwiać zdjęcia z tej sesji. Internauci są zachwyceni efektem.

Patrząc na zdjęcia Jane Seymour do Playboya, można zastanawiać się, czy na pewno aktorka ma tyle lat. 67-letnia gwiazda, znana m.in. z roli odważnej doktor Quinn w serialu o tym samym tytule, a także „dziewczyna Bonda”, udzieliła magazynowi wywiadu, który został okraszony jej fotkami. Zdziwi się jednak ten, kto spodziewał się przesadnego negliżu i sensacji. Rezultatem sesji są zdjęcia, na których aktorka w subtelny sposób pokazuje piękno dojrzałego ciała. Seymour prezentuje się radośnie, świeżo i jest pełna energii. Zobaczcie kilka zdjęć w galerii.

Jane Seymour nie ukrywała, że bardzo cieszy się z propozycji „Playboya”. Przyznała wcześniej, że była nią bardzo podekscytowana.

„Jestem podekscytowana tym, że mogę wreszcie podzielić się tym z wami! Ostatnio wzięłam udział w sesji zdjęciowej i udzieliłam wywiadu magazynowi Playboy. Opowiedziałam o mojej karierze, mojej rodzinie. Mając 67 lat, czuję się lepiej niż kiedykolwiek” — napisała wtedy.

Pod jedną z fotek, którą gwiazda opublikowała wtedy na Instagramie, pojawiło się wiele komentarzy od zachwyconych fanów. Wszyscy są pod wrażeniem jej promiennego i młodego wyglądu. „67 lat? Mówisz poważnie? Wyglądasz olśniewająco!” — pisze jeden z internautów.

Sesja zdjęciowa odbyła się w domu aktorki.

RadioZET.pl/SA