Zamknij

Janusz Chabior będzie ojcem? "Są wiadomości dobre i złe, ale bywają wyssane z palca"

21.09.2020 11:34
Janusz Chabior i Agata Wątróbska
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Janusz Chabior zdementował informację, że razem z Agatą Wątróbską spodziewają się dziecka. Aktor i jego żona zamieścili specjalne wideo, w którym zaprzeczyli informacjom podanym przez jeden z portali. 

Janusz Chabior dowiedział się z mediów, że będzie ojcem. Portal Pudelek przekazał, że popularny aktor i jego nowa żona spodziewają się pierwszego dziecka. Jak twierdzi portal, pociecha pary ma przyjść na świat za trzy miesiące, a aktor trzyma kciuki, żeby była to córeczka. Gwiazdorowi filmów Vegi i jego ukochanej jednak nic na temat nie wiadomo... Janusz Chabior i Agata Wątróbska zdementowali informację o ciąży w specjalnym wideo na Instagramie. 

Janusz Chabior i aktorka Agata Wątróbska niedawno wzięli ślub. Uroczystość odbył się 20 czerwca 2020 r. w klasztorze Kamedułów na warszawskich Bielanach. Na ceremonii obecny był m.in. Robert Górski z "Ucha prezesa". 57-letni aktor oświadczył się ukochanej w sierpniu ubiegłego roku podczas wakacji we Włoszech. Od tamtej pory para nie stroniła od publicznych wyjść i chętnie zamieszczała wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Chabior i Wątróbska na razie nie mają wspólnych dzieci. Janusz Chabior ma za to dorosłego syna ze związku z dziennikarką Barbarą Chabior. 

Agata Wątróbska trafiła do szpitala. Żona Janusza Chabiora zaapelowała do internautów

Janusz Chabior i Agata Wątróbska dementują informację o ciąży

Aktorska para opublikowała krótkie nagranie, w którym skomentowała sensacyjne doniesienia Pudelka. Informacja o ciąży okazała się wyssana z palca. Janusz Chabior i Agata Wątróbska na razie nie spodziewają się dziecka. 

Właśnie dowiedzieliśmy się z Pudelka, że za trzy miesiące zostaniemy szczęśliwymi rodzicami. Nie przesyłajcie jednak gratulacji, bo to, jak mawiała moja babcia, informacja wyssana z palca. Pozdrawiamy! - przekazali małżonkowie.

Pudelek zamieścił przeprosiny w komentarzu.

A może my po prostu już wiemy, a Wy jeszcze nie? Przepraszamy za wprowadzenie w błąd i życzymy dużo zdrówka! Błędy zdarzają się nawet najlepszym - napisała redakcja. 

Nie ma sprawy. Dobrego weekendu - odpowiedział Janusz Chabior.

Posłuchaj podcastu