Zamknij

Janusz Chabior wziął ślub. "Mamy to!" - napisał

21.06.2020 11:54
Janusz Chabior
fot. Jakub Kaminski/East News

Janusz Chabior wziął ślub! On i jego narzeczona, Agata Wątróbska, powiedzieli sobie "tak" i pochwalili się tym na Instagramie.

Janusz Chabior i Agata Wątróbska pobrali się. Znany aktor i jego 18 lat młodsza narzeczona powiedzieli sobie "tak" i pokazali w sieci swoje pierwsze poślubne zdjęcie. Nie kryją radości i sprawiają też wrażenie zrelaksowanych. Pan młody ma na głowie słomkowy kapelusz, a panna młoda piękny wianek z kwiatów.

Janusz Chabior ożenił się

Aktor i jego partnerka zaręczyli się w sierpniu 2019 roku. Wątróbska przyjęła zaręczynowy pierścionek podczas wspólnych wakacji z Chabiorem we Włoszech, w Corleone. Aktor nie omieszkał tym faktem pochwalić się w sieci. Podobnie teraz. "Mamy to! Powiedzieliśmy sobie tak" - napisał przy zdjęciu ze swoją żoną. Ślub odbył się w Klasztorze Kamedułów na warszawskich Bielanach. Na ceremonii obecny był Robert Górski, który również pokazał zdjęcie młodej pary i zdradził, że bardzo był sytuacją wzruszony.

"Oni byli dziś szczęśliwi, a ja jako świadek szczęśliwy i totalnie podjarany, bo to z mojej imprezy wyszli jako para. A dziś był nawet moment, że miałem gębę mokrą od łez" - napisał twórca "Ucha Prezesa".

Janusza Chabiora i Agatę Wątróbską połączyła m.in. wspólna aktorska pasja. Kobieta jest aktorką serialową - grała na przykład w "Przepisie na życie" oraz "Na dobre i na złe" - i teatralną, aktualnie związana z Teatrem Dramatycznym.

Pod wspólnym zdjęciem świeżo upieczonych małżonków od razu pojawiło się mnóstwo polubień oraz gratulacji od internautów oraz kolegów i koleżanek z aktorskiego grona. "Aleee super! Szczęścia Aniołki" - napisała Grażyna Wolszczak.

My również przyłączamy się do gratulacji i życzymy nowożeńcom dużo miłości!

Posłuchaj podcastu