Zamknij

Janusz Chabior pokazał narzeczoną. Jest od niego o 18 lat młodsza [ZDJĘCIA]

Judyta Wanicka
13.12.2019 14:37
Janusz Chabior
fot. PIOTR ZAJAC/REPORTER/EAST NEWS

Janusz Chabior i jego młodsza o 18 lat narzeczona Agata Wątróbska pojawili się razem na premierze filmu "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". 56-letni aktor niedawno oświadczył się wybrance na wakacjach we Włoszech.

Janusz Chabior i Agata Wątróbska razem na premierze

Janusz Chabior i jego narzeczona Agata Wątróbska pojawili się na premierze "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" w reżyserii Macieja Kawulskiego. Para zwróciła na sobie całą uwagę fotoreporterów. W końcu była to jedna z niewielu okazji, by zobaczyć gwiazdora filmów Vegi z 18 lat młodszą ukochaną. W sierpniu Janusz Chabior oświadczy się Agacie Wątróbskiej podczas wypadu do Włoch. Na premierze narzeczeni pozowali do zdjęć cali w skowronkach i trzymali się za rękę.

Agata Wątróbska - kim jest narzeczona Janusza Chabiora?

Agata Wątróbska ma 38 lat i jest aktorką. W 2007 roku ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Do tej pory można było ją zobaczyć głównie w epizodycznych rolach w takich produkcjach jak: "Wojna polsko-ruska", "Przepis na życie", "Na dobre i na złe" czy "Ucho prezesa". Agata Wątróbska kilka miesięcy temu została narzeczoną Janusza Chabiora. Aktor podarował jej pierścionek w malowniczym miasteczku Corleone na Sycylii. 56-latek związał się z 38-letnią aktorką po nieudanym związku z Anną Janicką. Wcześniej, w 2013 roku, rozwiódł się z żoną, Anitą Poddębniak.

RadioZET.pl/jw