Zamknij

Jared Leto otarł się o śmierć. Znany muzyk zaliczył upadek podczas wspinaczki w Nevadzie

Sylwia Wamej
10.03.2020 15:13
Jared Leto
fot. Splashnews/East news

Jared Leto to człowiek wielu pasji. Gwiazdor opublikował niedawno zdjęcia i wideo ze ścianki wspinaczkowej. Niestety, miłość do pasji mogła się skończyć się tragicznie, o czym poinformował aktor na swoim Instagramie.

Jared Leto otarł się o śmierć. Gwiazdor opowiedział o strasznym wypadku

Jared Leto ma wiele pasji, a jedną z nich jest wspinanie się. Miłość do pasji mogła się jednak skończyć tragicznie. Jared Leto podzielił się z fanami poruszającą historią. Gwiazdor spędzał wolny czas z przyjacielem Alexem Honnoldem w rezerwacie Red Rock w stanie Nevada, gdzie razem mieli się wspinać. Niestety, wystarczyłaby chwila, a gwiazdor mógł pożegnać się z życiem.

"Nie chcę dramatyzować, ale dzisiaj prawie zginąłem. Zaliczyłem całkiem dobre odpadnięcie. Spojrzałem w górę i w przeciągu sekund dostrzegłem, jak skała przecina linę, gdy wisiałem około 200 metrów nad ziemią. Pamiętam, że spojrzałem w dół" - podkreślił Jared Leto i dodał:

"To był dziwny moment - mniej strachu, więcej zdrowego rozsądku i odrobina melancholii. Adrenalina pojawiła się, kiedy wróciłem na ścianę. Ale daliśmy radę i przeżyliśmy kolejny dzień. Ogólnie rzecz biorąc, było naprawdę fajnie. Kontynuowaliśmy naszą wspinaczkę w nocy..." - pisze Jared Leto.

Jak się okazuje, 3 lata temu przyjaciele mieli podobną sytuację, również w górach.

Jared Leto: Kim jest?

Jared Leto to człowiek orkiestra. Jest wokalistą i gitarzystą zespołu "30 Seconds to Mars", ale również aktorem. Zagrał w takich produkcjach, jak m.in.

"Legion samobójców", "Requiem dla snu", "Cienka czerwona linia", "Podziemny krąg oraz " American Psycho". W 2013 roku dostał Oscara za drugoplanową rolę w filmie "Witaj w klubie". W 2020 roku aktor pojawi się w filmie "Morbius" w reżyserii Daniela Espinozy.

Zagłosuj

Uprawiasz jakiś sport?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/SW