Zamknij

Jarosław Bieniuk po raz czwarty zostanie ojcem? Jest komentarz piłkarza

Maciej Friedrich
07.11.2019 11:17
Jarosław Bieniuk po raz czwarty zostanie ojcem? Jest komentarz piłkarza
fot. Piotr Molecki/East News

Według medialnych doniesień Jarosław Bieniuk po raz czwarty zostanie ojcem. Była partnerka piłkarza miała poinformować o tym fakcie jeden z tygodników. Bieniuk postanowił skomentować medialne doniesienia.

Jarosław Bieniuk w 2019 roku znalazł się na medialnym świeczniku za sprawą afery związanej z Sylwią S. znaną jako Cassandra. Wdowiec po Annie Przybylskiej związany był z modelką Martyną Gliwińską, ale ich związek nie przetrwał próby czasu. Jednak według medialnych doniesień Gliwińska zostanie matką dziecka Bieniuka. Miała potwierdzić ten fakt w rozmowie z tygodnikiem „Na Żywo”.

 Jarosław Bieniuk porzucony. „Nie spełniał oczekiwań jako człowiek i partner”

Jarosław Bieniuk zostanie ojcem? Jest komentarz byłego piłkarza

Martyna Gliwińska w rozmowie z „Na Żywo” potwierdziła, że spodziewa się dziecka, którego ojcem ma być Jarosław Bieniuk. Zdradziła również, że nie wszyscy zadowoleni są z informacji o ciąży.

Tak, to prawda. Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem. Jest teraz szantażowany przez swoją matkę, która, bardzo delikatnie mówiąc, nie wyraziła aprobaty dla mojego stanu – miała zdradzić „Na Żywo” Gliwińska.

 Anna Przybylska zmarła 5 lat temu. Siostra aktorki pokazała zdjęcie jej grobu [FOTO]

Z Bieniukiem miał skontaktować się Jastrząb Post. Były piłkarz miał być wielce zdziwiony rzekomym wyznaniem Martyny.

Jestem bardzo zaskoczony tą wypowiedzią. I prawdę mówiąc, trudno mi uwierzyć, że Martyna powiedziałaby coś takiego w rozmowie z tabloidem. Przyznaję, że nasza sytuacja ze względu na wiele okoliczności jest skomplikowana, ale staramy się to wszystko jak najlepiej poukładać ze względu na dobro dziecka, między sobą, na pewno nie na łamach prasy.

Przypomnijmy, że Bieniuk wychowuje trójkę dzieci ze związku z Anną Przybylską: córkę Oliwię oraz synów Szymona i Jana.

Zagłosuj

Śledzisz życie gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jastrzabpost.pl/MF